Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Polonya 2.Lig › Resovia Rzeszow - Gornik Leczna

Resovia Rzeszow - Gornik Leczna Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Polonya 2.Lig fikstüründe 06.11.2026 saat 20:00'da oynanacak Resovia Rzeszow - Gornik Leczna karşılaşması için bülten oran marjı (%23.2) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %28, beraberlik %27, deplasman galibiyeti ise %45 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Resovia Rzeszow - Gornik Leczna Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Resovia Rzeszow - Gornik Leczna Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Resovia Rzeszow Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 2G - 8B - 5M (%13 Galibiyet), 2.5 Üst: %27, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %47, Maç Başı Attığı Gol: 0.87, Yediği Gol: 1.00 (Son 5: Resovia Rzeszow 6:0 Gryf Wejherowo | Bytovia Bytow 1:0 Resovia Rzeszow | Resovia Rzeszow 1:1 Blekitni Stargard | Olimpia Elblag 2:1 Resovia Rzeszow | Resovia Rzeszow 1:1 Gornik Leczna)
  • Gornik Leczna Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 3B - 5M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 1.40, Yediği Gol: 1.27 (Son 5: Elana Torun 5:0 Gornik Leczna | Gornik Leczna 1:2 Widzew Lodz | Katowice 2:1 Gornik Leczna | Gornik Leczna 1:2 Stal Stalowa Wola | Resovia Rzeszow 1:1 Gornik Leczna)

Resovia Rzeszow - Gornik Leczna İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (7 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 7 karşılaşmada Resovia Rzeszow 1 galibiyet, Gornik Leczna 4 galibiyet almış, 2 maç berabere bitmiştir. Maçların %29'i 2.5 Üst, %57'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.57 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
14.06.2020Polonya 2.LigResovia Rzeszow - Gornik Leczna1:1 (0:0)2 / 2.85 / 2.7
06.09.2020Polonya 1.LigGornik Leczna - Resovia Rzeszow2:0 (1:0)1.95 / 2.85 / 2.8
06.03.2021Polonya 1.LigResovia Rzeszow - Gornik Leczna0:2 (0:1)2.7 / 2.8 / 2
06.08.2022Polonya 1.LigGornik Leczna - Resovia Rzeszow1:1 (0:1)2.04 / 2.73 / 2.71
24.02.2023Polonya 1.LigResovia Rzeszow - Gornik Leczna1:0 (1:0)2.15 / 2.73 / 2.47
18.09.2023Polonya 1.LigGornik Leczna - Resovia Rzeszow3:1 (3:0)1.57 / 3.09 / 3.62
30.03.2024Polonya 1.LigResovia Rzeszow - Gornik Leczna2:3 (0:3)2.19 / 2.8 / 2.44

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.94 / 3 / 1.79) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %31'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %25'i Beraberlik (X), %44'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %57'i 2.5 Üst ve %61'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.90 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %31 | Beraberlik (X): %25 | MS 2: %44
  • 2.5 Üst Bitenler: %57 | KG Var Bitenler: %61 | İlk Yarı 0.5 Üst: %78
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.90 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
11.04.2026İsviçre Challenge LigRapperswil-Jona - Wil 19002:0 (1:0)2.84 / 3.04 / 1.79
07.08.2023Kanada Premier LigVancouver FC - Valour0:0 (0:0)2.84 / 3.05 / 1.79
06.05.2023İsveç 1.Lig KuzeyMotala AIF FK - Stockholm Internazionale0:2 (0:2)2.84 / 3.05 / 1.79
05.11.2023Litvanya A LigiFK Riteriai - Kauno Zalgiris1:3 (0:2)2.84 / 3.06 / 1.79
26.11.2022Almanya Bölgesel Lig BatıKöln II - Rödinghausen2:2 (2:0)2.84 / 3.06 / 1.79
17.08.2025Galler FAW Championship GüneyBaglan Dragons - Newport City3:3 (2:1)2.84 / 3.11 / 1.79

Sıkça Sorulan Sorular

Resovia Rzeszow - Gornik Leczna maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Polonya 2.Lig kapsamındaki Resovia Rzeszow - Gornik Leczna karşılaşması 06.11.2026 tarihinde saat 20:00'da başlayacaktır.

Resovia Rzeszow - Gornik Leczna açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.94 (açılış: 2.78, %28 adil olasılık), beraberlik oranı 3 (açılış: 2.94, %27), MS 2 oranı ise 1.79 (açılış: 1.87, %45) seviyesindedir.

Resovia Rzeszow - Gornik Leczna maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.94 / 3 / 1.79) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %31'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %25'i Beraberlik (X), %44'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %57'i 2.5 Üst ve %61'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.90 gol).

Resovia Rzeszow - Gornik Leczna maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.57, 2.5 Alt oranı 1.67, KG Var oranı 1.47 ve KG Yok oranı 1.8 olarak açılmıştır. Resovia Rzeszow son 15 arşiv maçında maç başı 0.87 gol atmış, maçlarının %27'i 2.5 Üst ve %40'i KG Var bitmiştir. Gornik Leczna ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.40 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %53 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler