Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Arjantin Premier Lig 2. Aşama › Rosario Central - Estudiantes Rio Cuarto

Rosario Central – Estudiantes Rio Cuarto Maç Analizi ve Oran Tahmini

Arjantin Premier Lig 2. Aşama fikstüründe 08.11.2026 saat 03:00'da oynanacak Rosario Central - Estudiantes Rio Cuarto karşılaşması için bülten oran marjı (%18.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %79, beraberlik %14, deplasman galibiyeti ise %7 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Rosario Central - Estudiantes Rio Cuarto Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Rosario Central - Estudiantes Rio Cuarto Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Rosario Central Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 2B - 7M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %86, Maç Başı Attığı Gol: 1.20, Yediği Gol: 1.80 (Son 5: Rosario Central 2:1 Huracan | Independiente 5:0 Rosario Central | Banfield 1:1 Rosario Central | Rosario Central 1:0 Gimnasia La Plata | Defensa y Justicia 3:0 Rosario Central)
  • Estudiantes Rio Cuarto Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 7B - 2M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %53, Maç Başı Attığı Gol: 1.20, Yediği Gol: 0.73 (Son 5: Temperley 0:0 Estudiantes Rio Cuarto | Estudiantes Rio Cuarto 3:2 Platense | Independiente Rivadavia 0:0 Estudiantes Rio Cuarto | Estudiantes Rio Cuarto 1:0 Atletico Atlanta | Ferro Carril Oeste 2:1 Estudiantes Rio Cuarto)

Rosario Central - Estudiantes Rio Cuarto İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Rosario Central 1 galibiyet, Estudiantes Rio Cuarto 0 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %100'i 2.5 Üst, %100'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 3.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
25.04.2026Arjantin Premier Lig 1. AşamaEstudiantes Rio Cuarto - Rosario Central1:2 (0:1)3.65 / 2.69 / 1.79

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (178 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.07 / 5.86 / 12.75) oynanan 178 geçmiş ikiz karşılaşmanın %81'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %13'i Beraberlik (X), %6'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %67'i 2.5 Üst ve %51'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.47 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %81 | Beraberlik (X): %13 | MS 2: %6
  • 2.5 Üst Bitenler: %67 | KG Var Bitenler: %51 | İlk Yarı 0.5 Üst: %76
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.47 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
08.03.2024Türkiye TFF 1. LigBoluspor - Giresunspor2:1 (1:0)1.07 / 5.62 / 12.75
10.07.2023Vietnam Kupa Çeyrek FinalThanh Hoa - TTBD Phu Dong1:0 (1:0)1.07 / 6.22 / 12.75
07.05.2023Mısır Kupa Son 32 TuruSmouha - Alo Egypt2:1 (0:1)1.06 / 4.50 / 12.75
19.11.2023Euro 2024 Elemeler Grup Fİsveç - Estonya2:0 (1:0)1.06 / 5.66 / 12.75
01.11.2023Estonya Premium LigFC Levadia - Parnu JK Vaprus0:0 (0:0)1.06 / 5.99 / 12.75
27.10.2024Nijerya NPFLEnyimba - Ikorodu City2:1 (1:0)1.08 / 4.49 / 12.75

Sıkça Sorulan Sorular

Rosario Central - Estudiantes Rio Cuarto maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Arjantin Premier Lig 2. Aşama kapsamındaki Rosario Central - Estudiantes Rio Cuarto karşılaşması 08.11.2026 tarihinde saat 03:00'da başlayacaktır.

Rosario Central - Estudiantes Rio Cuarto açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.07 (açılış: 1.07, %79 adil olasılık), beraberlik oranı 5.86 (açılış: 5.86, %14), MS 2 oranı ise 12.75 (açılış: 12.75, %7) seviyesindedir.

Rosario Central - Estudiantes Rio Cuarto maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.07 / 5.86 / 12.75) oynanan 178 geçmiş ikiz karşılaşmanın %81'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %13'i Beraberlik (X), %6'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %67'i 2.5 Üst ve %51'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.47 gol).

Rosario Central - Estudiantes Rio Cuarto maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.47, 2.5 Alt oranı 1.97, KG Var oranı 2.21 ve KG Yok oranı 1.36 olarak açılmıştır. Rosario Central son 15 arşiv maçında maç başı 1.20 gol atmış, maçlarının %67'i 2.5 Üst ve %67'i KG Var bitmiştir. Estudiantes Rio Cuarto ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.20 gol ortalaması yakalamış, %47 2.5 Üst ve %47 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler