Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › İran Persian Gulf Pro Lig › Shams Azar Qazvin - Sanat Naft

Shams Azar Qazvin - Sanat Naft Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

İran Persian Gulf Pro Lig fikstüründe 05.11.2026 saat 16:00'da oynanacak Shams Azar Qazvin - Sanat Naft karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %37, beraberlik %29, deplasman galibiyeti ise %34 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Shams Azar Qazvin - Sanat Naft Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Shams Azar Qazvin - Sanat Naft Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Shams Azar Qazvin Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 4B - 7M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %57, Maç Başı Attığı Gol: 1.07, Yediği Gol: 1.40 (Son 5: Shams Azar Qazvin 0:1 Vista Toorbin | Shahrdari Astara 0:0 Shams Azar Qazvin | Khooshe Talaee Saveh 0:1 Shams Azar Qazvin | Machine Sazi Tabriz FC 2:2 Shams Azar Qazvin | Sanat Naft 3:1 Shams Azar Qazvin)
  • Sanat Naft Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 4B - 6M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %27, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 0.93, Yediği Gol: 1.00 (Son 5: Sanat Naft 1:1 Nassaji Mazandaran | Sanat Naft 0:2 Esteghlal FC | Sepahan 1:0 Sanat Naft | Sanat Naft 1:1 Omid Vahdat | Paykan Qazvin 1:0 Sanat Naft)

Shams Azar Qazvin - Sanat Naft İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (3 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 3 karşılaşmada Shams Azar Qazvin 0 galibiyet, Sanat Naft 1 galibiyet almış, 2 maç berabere bitmiştir. Maçların %67'i 2.5 Üst, %67'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.67 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
20.12.2021İran Hazfi Kupası Son 32 TuruSanat Naft - Shams Azar Qazvin3:1 (3:0)1.26 / 3.3 / 6.4
19.12.2023İran Persian Gulf Pro LigShams Azar Qazvin - Sanat Naft0:0 (0:0)1.64 / 2.72 / 3.81
24.05.2024İran Persian Gulf Pro LigSanat Naft - Shams Azar Qazvin2:2 (1:2)2.85 / 2.63 / 2.02

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.21 / 2.81 / 2.35) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %39'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %27'i Beraberlik (X), %34'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %49'i 2.5 Üst ve %52'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.68 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %39 | Beraberlik (X): %27 | MS 2: %34
  • 2.5 Üst Bitenler: %49 | KG Var Bitenler: %52 | İlk Yarı 0.5 Üst: %68
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.68 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
07.11.2021Macaristan NB IIBudaörs - Ajka1:2 (0:1)2.11 / 2.80 / 2.35
31.10.2021Güney Kore K Lig 2Gyeongnam FC - Daejeon Citizen1:0 (0:0)2.11 / 2.80 / 2.35
20.06.2021İngiltere Ulusal Lig Play Off FinalHartlepool United - Torquay United1:1 (1:0)2.11 / 2.80 / 2.35
17.05.2026İsveç 1.Lig GüneyBK Olympic - Atvidaberg2:3 (0:2)2.11 / 2.93 / 2.35
24.05.2026İsveç SuperettanSandvikens IF - Landskrona0:1 (0:1)2.11 / 2.94 / 2.35
23.12.2023İngiltere 2.LigAccrington Stanley - Walsall2:1 (1:1)2.11 / 2.95 / 2.35

Sıkça Sorulan Sorular

Shams Azar Qazvin - Sanat Naft maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

İran Persian Gulf Pro Lig kapsamındaki Shams Azar Qazvin - Sanat Naft karşılaşması 05.11.2026 tarihinde saat 16:00'da başlayacaktır.

Shams Azar Qazvin - Sanat Naft açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.21 (açılış: 2.21, %37 adil olasılık), beraberlik oranı 2.81 (açılış: 2.81, %29), MS 2 oranı ise 2.35 (açılış: 2.35, %34) seviyesindedir.

Shams Azar Qazvin - Sanat Naft maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.21 / 2.81 / 2.35) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %39'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %27'i Beraberlik (X), %34'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %49'i 2.5 Üst ve %52'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.68 gol).

Shams Azar Qazvin - Sanat Naft maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı -, 2.5 Alt oranı -, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Shams Azar Qazvin son 15 arşiv maçında maç başı 1.07 gol atmış, maçlarının %60'i 2.5 Üst ve %60'i KG Var bitmiştir. Sanat Naft ise son 15 arşiv maçında maç başı 0.93 gol ortalaması yakalamış, %27 2.5 Üst ve %53 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler