Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Tunus 1.Lig › Stade Tunisien - Club Africain
Stade Tunisien - Club Africain Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi
Tunus 1.Lig fikstüründe 05.11.2026 saat 16:30'da oynanacak Stade Tunisien - Club Africain karşılaşması için bülten oran marjı (%21.2) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %32, beraberlik %37, deplasman galibiyeti ise %31 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Stade Tunisien - Club Africain Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Tunus 1.Lig — 05.11.2026 16:30
- Takım Analiz Merkezleri: Stade Tunisien Tahminleri & İstatistikleri · Club Africain Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 2.54 (%32) | X: 2.21 (%37) | MS2: 2.73 (%31)
- Açılış Oranları: MS1: 2.54 | X: 2.21 | MS2: 2.73
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.09 | 2.5 Üst: 3.39
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 2.45 | KG Yok: 1.24
- İstatistiksel Model Özeti: 2.5 Alt (%76 uyum)
Stade Tunisien - Club Africain Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Stade Tunisien Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 3B - 7M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 0.93, Yediği Gol: 1.33 (Son 5: Stade Tunisien 1:0 Club Africain | Chebba 2:0 Stade Tunisien | Stade Tunisien 0:4 Monastir | Stade Tunisien 1:0 AS Slimane | EGS Gafsa 3:1 Stade Tunisien)
- Club Africain Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 6B - 5M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %20, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %53, Maç Başı Attığı Gol: 0.73, Yediği Gol: 0.73 (Son 5: Etoile Du Sahel 1:1 Club Africain | ES Tunis 2:1 Club Africain | Stade Tunisien 1:0 Club Africain | Club Africain 0:0 Hammam-Lif | Club Africain 1:0 Chebba)
Stade Tunisien - Club Africain İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (11 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 11 karşılaşmada Stade Tunisien 3 galibiyet, Club Africain 3 galibiyet almış, 5 maç berabere bitmiştir. Maçların %18'i 2.5 Üst, %36'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 1.55 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 09.02.2020 | Tunus 1.Lig | Stade Tunisien - Club Africain | 1:0 (0:0) | 2.7 / 2.35 / 2.2 |
| 07.02.2021 | Tunus 1.Lig | Club Africain - Stade Tunisien | 2:2 (1:1) | 1.95 / 2.65 / 2.9 |
| 19.05.2021 | Tunus 1.Lig | Stade Tunisien - Club Africain | 0:1 (0:1) | 2.35 / 2.35 / 2.6 |
| 24.09.2023 | Tunus 1.Lig Grup A | Club Africain - Stade Tunisien | 1:1 (0:1) | 1.63 / 2.8 / 3.75 |
| 26.12.2023 | Tunus 1.Lig Grup A | Stade Tunisien - Club Africain | 2:1 (1:1) | 2.26 / 2.47 / 2.57 |
| 13.04.2024 | Tunus 1.Lig Şampiyonluk Turu | Club Africain - Stade Tunisien | 0:0 (0:0) | 1.67 / 2.56 / 4.26 |
| 14.06.2024 | Tunus 1.Lig Şampiyonluk Turu | Stade Tunisien - Club Africain | 1:1 (0:1) | 1.83 / 2.64 / 3.33 |
| 30.11.2024 | Tunus 1.Lig | Stade Tunisien - Club Africain | 1:0 (1:0) | 2.26 / 2.13 / 3.11 |
| 13.03.2025 | Tunus 1.Lig | Club Africain - Stade Tunisien | 1:0 (0:0) | 2.08 / 2.28 / 3.3 |
| 06.11.2025 | Tunus 1.Lig | Stade Tunisien - Club Africain | 0:0 (0:0) | 3.44 / 2.47 / 1.88 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (130 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.54 / 2.21 / 2.73) oynanan 130 geçmiş ikiz karşılaşmanın %36'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %36'i Beraberlik (X), %28'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %25'i 2.5 Üst ve %40'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 1.81 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %36 | Beraberlik (X): %36 | MS 2: %28
- 2.5 Üst Bitenler: %25 | KG Var Bitenler: %40 | İlk Yarı 0.5 Üst: %57
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 1.81 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 14.09.2026 | Irak Premier Lig | Erbil - Al Karma | 1:2 (0:2) | 2.55 / 2.21 / 2.72 |
| 24.11.2021 | Güney Afrika PSL | Marumo Gallants - Maritzburg United | 0:0 (0:0) | 2.55 / 2.18 / 2.75 |
| 19.04.2021 | Fas Botola Pro | Maghreb Fes - Chabab Mohammedia | 1:1 (1:1) | 2.55 / 2.15 / 2.70 |
| 15.12.2021 | Arap Kupası Yarı Final | Tunus - Mısır | 1:0 (0:0) | 2.55 / 2.20 / 2.70 |
| 22.12.2025 | Afrika Uluslar Kupası 2025 Fas Grup B | Güney Afrika - Angola | 2:1 (1:1) | 2.55 / 2.39 / 2.70 |
| 03.10.2025 | İran Persian Gulf Pro Lig | Malavan FC - Kheybar Khorramabad | 1:0 (0:0) | 2.51 / 2.16 / 2.74 |
Sıkça Sorulan Sorular
Stade Tunisien - Club Africain maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Tunus 1.Lig kapsamındaki Stade Tunisien - Club Africain karşılaşması 05.11.2026 tarihinde saat 16:30'da başlayacaktır.
Stade Tunisien - Club Africain açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 2.54 (açılış: 2.54, %32 adil olasılık), beraberlik oranı 2.21 (açılış: 2.21, %37), MS 2 oranı ise 2.73 (açılış: 2.73, %31) seviyesindedir.
Stade Tunisien - Club Africain maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.54 / 2.21 / 2.73) oynanan 130 geçmiş ikiz karşılaşmanın %36'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %36'i Beraberlik (X), %28'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %25'i 2.5 Üst ve %40'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 1.81 gol).
Stade Tunisien - Club Africain maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 3.39, 2.5 Alt oranı 1.09, KG Var oranı 2.45 ve KG Yok oranı 1.24 olarak açılmıştır. Stade Tunisien son 15 arşiv maçında maç başı 0.93 gol atmış, maçlarının %47'i 2.5 Üst ve %40'i KG Var bitmiştir. Club Africain ise son 15 arşiv maçında maç başı 0.73 gol ortalaması yakalamış, %20 2.5 Üst ve %33 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Xelaju MC - Marquense Maç Tahmini ve Oran Analizi (Guatemala Ulusal Lig Apertura)
- Monagas - Caracas FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (Venezuela Premier Lig Clausura Quadrangular Grup B)
- Chapecoense - Mirassol FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Aurora - Independiente Petrolero Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Internacional - Coritiba Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Sporting San Jose - Perez Zeledon Maç Tahmini ve Oran Analizi (Kosta Rika Premier Lig Apertura)
- Alianza Lima - Cienciano Maç Tahmini ve Oran Analizi (Peru Premier Lig Clausura)
- J-Lease FC - Yokogawa Musashino Maç Tahmini ve Oran Analizi (Japonya Futbol Ligi)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler