Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › UEFA Avrupa Ligi Lig Aşaması › Sturm Graz - Celje

Sturm Graz - Celje Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

UEFA Avrupa Ligi Lig Aşaması fikstüründe 05.11.2026 saat 23:00'da oynanacak Sturm Graz - Celje karşılaşması için bülten oran marjı (%19.1) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %62, beraberlik %21, deplasman galibiyeti ise %17 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Sturm Graz - Celje Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Sturm Graz - Celje Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Sturm Graz Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 2G - 1B - 12M (%13 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 0.87, Yediği Gol: 2.60 (Son 5: LASK Linz 2:0 Sturm Graz | Sturm Graz 1:2 Mattersburg | Admira Wacker 0:2 Sturm Graz | Sturm Graz 1:1 Austria Wien | Salzburg 2:0 Sturm Graz)
  • Celje Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 10G - 4B - 1M (%67 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 2.07, Yediği Gol: 0.80 (Son 5: Celje 2:0 Aluminij | Celje 2:2 NK Bravo | Domzale 1:1 Celje | Celje 2:0 Maribor | Triglav 0:5 Celje)

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.35 / 4.03 / 4.95) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %68'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %19'i Beraberlik (X), %13'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %66'i 2.5 Üst ve %62'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.38 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %68 | Beraberlik (X): %19 | MS 2: %13
  • 2.5 Üst Bitenler: %66 | KG Var Bitenler: %62 | İlk Yarı 0.5 Üst: %79
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.38 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
30.09.2023Faroe Adaları Master Lig07 Vestur Sorvagur - AB Argir2:1 (2:0)1.26 / 4.09 / 4.95
22.04.2023İsveç 2.Lig Norra SvealandKarlbergs BK - Kungsangen1:2 (1:0)1.26 / 4.13 / 4.95
10.08.2023Polonya Kupa Ön Eleme TuruPolonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg3:2 (2:0)1.26 / 4.11 / 4.94
15.04.2023İsveç 1.Lig KuzeyVasalund IF - Pitea IF2:1 (1:1)1.26 / 4.13 / 4.96
03.09.2023Almanya Bölgesel Lig KuzeySt. Pauli II - Kilia Kiel2:2 (2:0)1.25 / 4.27 / 4.95
02.06.2023Avustralya NPL VictoriaOakleigh Cannons - Dandenong Thunder2:1 (0:0)1.25 / 4.31 / 4.95

Sıkça Sorulan Sorular

Sturm Graz - Celje maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

UEFA Avrupa Ligi Lig Aşaması kapsamındaki Sturm Graz - Celje karşılaşması 05.11.2026 tarihinde saat 23:00'da başlayacaktır.

Sturm Graz - Celje açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.35 (açılış: 1.37, %62 adil olasılık), beraberlik oranı 4.03 (açılış: 3.98, %21), MS 2 oranı ise 4.95 (açılış: 4.79, %17) seviyesindedir.

Sturm Graz - Celje maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.35 / 4.03 / 4.95) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %68'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %19'i Beraberlik (X), %13'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %66'i 2.5 Üst ve %62'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.38 gol).

Sturm Graz - Celje maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.38, 2.5 Alt oranı 2.17, KG Var oranı 1.48 ve KG Yok oranı 1.94 olarak açılmıştır. Sturm Graz son 15 arşiv maçında maç başı 0.87 gol atmış, maçlarının %60'i 2.5 Üst ve %53'i KG Var bitmiştir. Celje ise son 15 arşiv maçında maç başı 2.07 gol ortalaması yakalamış, %47 2.5 Üst ve %53 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler