Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Avustralya Championship Grup C › Sydney Olympic - Oakleigh Cannons

Sydney Olympic - Oakleigh Cannons Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Avustralya Championship Grup C fikstüründe 05.11.2026 saat 11:30'da oynanacak Sydney Olympic - Oakleigh Cannons karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %27, beraberlik %22, deplasman galibiyeti ise %51 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Sydney Olympic - Oakleigh Cannons Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Sydney Olympic - Oakleigh Cannons Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Sydney Olympic Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 3B - 5M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 1.33, Yediği Gol: 1.13 (Son 5: Sydney United 0:2 Sydney Olympic | Blacktown City Demons 1:2 Sydney Olympic | Sydney Olympic 2:0 Sydney II | Manly United 3:2 Sydney Olympic | Sydney Olympic 0:0 Rockdale Ilinden)
  • Oakleigh Cannons Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 4B - 4M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 1.67, Yediği Gol: 1.20 (Son 5: Bayswater City 0:0 Oakleigh Cannons | Avondale Heights 2:1 Oakleigh Cannons | Oakleigh Cannons 1:1 Heidelberg United | Oakleigh Cannons 1:1 South Melbourne | Altona Magic 0:1 Oakleigh Cannons)

Sydney Olympic - Oakleigh Cannons İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Sydney Olympic 0 galibiyet, Oakleigh Cannons 1 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %100'i 2.5 Üst, %100'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 6.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
16.10.2026Avustralya Championship Grup COakleigh Cannons - Sydney Olympic4:2 (2:1)1.17 / 4.65 / 6.42

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.02 / 3.65 / 1.59) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %28'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %48'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %66'i 2.5 Üst ve %64'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.30 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %28 | Beraberlik (X): %24 | MS 2: %48
  • 2.5 Üst Bitenler: %66 | KG Var Bitenler: %64 | İlk Yarı 0.5 Üst: %72
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.30 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
19.06.2021Estonya Esiliiga ATartu Welco - Tammeka II1:1 (1:0)2.95 / 3.45 / 1.59
25.06.2022Norveç 3.Lig Grup 2Raufoss II - Spjelkavik0:0 (0:0)2.95 / 3.60 / 1.59
01.06.2021Almanya Bölgesel Lig Güney BatıSteinbach - Elversberg1:2 (1:2)2.95 / 3.40 / 1.60
05.06.2021Almanya Bölgesel Lig BatıBergisch Gladbach - Fortuna Düsseldorf II5:2 (1:1)2.95 / 3.45 / 1.60
09.06.2021İsveç 2.Lig Norra SvealandIFK Österaker - Gamla Upsala SK1:2 (1:2)2.95 / 3.50 / 1.58
22.07.2023Galler Lig Kupası 1.TurGoytre United - Llantwit Major1:2 (1:1)2.95 / 3.64 / 1.60

Sıkça Sorulan Sorular

Sydney Olympic - Oakleigh Cannons maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Avustralya Championship Grup C kapsamındaki Sydney Olympic - Oakleigh Cannons karşılaşması 05.11.2026 tarihinde saat 11:30'da başlayacaktır.

Sydney Olympic - Oakleigh Cannons açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 3.02 (açılış: 3.11, %27 adil olasılık), beraberlik oranı 3.65 (açılış: 3.64, %22), MS 2 oranı ise 1.59 (açılış: 1.57, %51) seviyesindedir.

Sydney Olympic - Oakleigh Cannons maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.02 / 3.65 / 1.59) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %28'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %48'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %66'i 2.5 Üst ve %64'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.30 gol).

Sydney Olympic - Oakleigh Cannons maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.25, 2.5 Alt oranı 2.31, KG Var oranı 1.27 ve KG Yok oranı 2.26 olarak açılmıştır. Sydney Olympic son 15 arşiv maçında maç başı 1.33 gol atmış, maçlarının %40'i 2.5 Üst ve %47'i KG Var bitmiştir. Oakleigh Cannons ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.67 gol ortalaması yakalamış, %53 2.5 Üst ve %60 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler