Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Arjantin Premier Lig 2. Aşama › Union Santa Fe - Velez Sarsfield

Union Santa Fe – Velez Sarsfield Maç Analizi ve Oran Tahmini

Arjantin Premier Lig 2. Aşama fikstüründe 08.11.2026 saat 03:00'da oynanacak Union Santa Fe - Velez Sarsfield karşılaşması için bülten oran marjı (%18.8) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %35, beraberlik %30, deplasman galibiyeti ise %35 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Union Santa Fe - Velez Sarsfield Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Union Santa Fe - Velez Sarsfield Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Union Santa Fe Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 3G - 5B - 7M (%20 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %57, Maç Başı Attığı Gol: 0.87, Yediği Gol: 1.20 (Son 5: Union Santa Fe 1:0 Argentinos Juniors | Estudiantes 3:1 Union Santa Fe | Union Santa Fe 3:0 Atletico Mineiro | Union Santa Fe 1:2 River Plate | Patronato 1:0 Union Santa Fe)
  • Velez Sarsfield Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 7B - 4M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %57, Maç Başı Attığı Gol: 1.20, Yediği Gol: 0.80 (Son 5: Gimnasia La Plata 0:0 Velez Sarsfield | Velez Sarsfield 1:1 Atletico Aldosivi | Velez Sarsfield 1:0 Aucas | San Lorenzo 1:0 Velez Sarsfield | Aucas 2:1 Velez Sarsfield)

Union Santa Fe - Velez Sarsfield İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (7 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 7 karşılaşmada Union Santa Fe 2 galibiyet, Velez Sarsfield 3 galibiyet almış, 2 maç berabere bitmiştir. Maçların %71'i 2.5 Üst, %43'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.86 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
10.03.2020Arjantin Süper LigUnion Santa Fe - Velez Sarsfield0:3 (0:2)2.8 / 2.45 / 2.2
05.04.2021Arjantin Premier LigVelez Sarsfield - Union Santa Fe4:1 (2:1)1.75 / 2.8 / 3.2
07.09.2021Arjantin Premier Lig 2. AşamaVelez Sarsfield - Union Santa Fe4:0 (0:0)1.6 / 2.85 / 4
07.08.2022Arjantin Premier Lig 2. AşamaUnion Santa Fe - Velez Sarsfield2:1 (0:1)1.63 / 2.89 / 3.75
24.07.2023Arjantin Premier Lig 1. AşamaVelez Sarsfield - Union Santa Fe0:0 (0:0)1.85 / 2.52 / 3.35
08.12.2024Arjantin Premier Lig 2. AşamaUnion Santa Fe - Velez Sarsfield1:0 (0:0)3.17 / 2.59 / 2.02
28.04.2026Arjantin Premier Lig 1. AşamaVelez Sarsfield - Union Santa Fe2:2 (2:1)1.97 / 2.71 / 3.06

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.39 / 2.85 / 2.39) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %36'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %28'i Beraberlik (X), %36'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %42'i 2.5 Üst ve %46'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.32 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %36 | Beraberlik (X): %28 | MS 2: %36
  • 2.5 Üst Bitenler: %42 | KG Var Bitenler: %46 | İlk Yarı 0.5 Üst: %61
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.32 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
20.02.2026Copa Libertadores 2.TurJuventud - Club Guarani0:0 (0:0)2.29 / 2.59 / 2.39
05.04.2026El Salvador Primera Lig ClausuraInter FA - Isidro Metapan2:1 (2:0)2.29 / 2.61 / 2.39
26.10.2023Kolombiya Primera A ClausuraDeportivo Pereira - Junior0:2 (0:1)2.29 / 2.61 / 2.39
05.03.2023Kolombiya Primera B AperturaOrsomarso - Tigres FC2:0 (1:0)2.29 / 2.61 / 2.39
29.10.2023Güney Afrika PSLRichards Bay - Cape Town City1:3 (0:3)2.29 / 2.62 / 2.39
30.04.2023Türkiye 3.Lig 1.GrupKarşıyaka - 52 Orduspor FK0:2 (0:0)2.29 / 2.62 / 2.39

Sıkça Sorulan Sorular

Union Santa Fe - Velez Sarsfield maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Arjantin Premier Lig 2. Aşama kapsamındaki Union Santa Fe - Velez Sarsfield karşılaşması 08.11.2026 tarihinde saat 03:00'da başlayacaktır.

Union Santa Fe - Velez Sarsfield açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.39 (açılış: 2.26, %35 adil olasılık), beraberlik oranı 2.85 (açılış: 2.84, %30), MS 2 oranı ise 2.39 (açılış: 2.55, %35) seviyesindedir.

Union Santa Fe - Velez Sarsfield maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.39 / 2.85 / 2.39) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %36'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %28'i Beraberlik (X), %36'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %42'i 2.5 Üst ve %46'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.32 gol).

Union Santa Fe - Velez Sarsfield maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.83, 2.5 Alt oranı 1.56, KG Var oranı 1.6 ve KG Yok oranı 1.77 olarak açılmıştır. Union Santa Fe son 15 arşiv maçında maç başı 0.87 gol atmış, maçlarının %40'i 2.5 Üst ve %47'i KG Var bitmiştir. Velez Sarsfield ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.20 gol ortalaması yakalamış, %33 2.5 Üst ve %40 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler