Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Avustralya Championship Grup D › Wollongong Wolves - Preston Lions

Wollongong Wolves – Preston Lions Maç Analizi ve Oran Tahmini

Avustralya Championship Grup D fikstüründe 07.11.2026 saat 09:00'da oynanacak Wollongong Wolves - Preston Lions karşılaşması için bülten oran marjı (%23.5) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %27, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %47 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Wollongong Wolves - Preston Lions Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Wollongong Wolves - Preston Lions Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Wollongong Wolves Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 8G - 1B - 6M (%53 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %86, Maç Başı Attığı Gol: 1.80, Yediği Gol: 1.67 (Son 5: Wollongong Wolves 1:0 Mt Druitt Town | APIA Leichhardt Tigers 1:4 Wollongong Wolves | Wollongong Wolves 0:1 Marconi Stallions | Wollongong Wolves 4:1 North Shore Mariners | Sydney United 3:1 Wollongong Wolves)
  • Preston Lions Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 3B - 5M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %50, Maç Başı Attığı Gol: 1.27, Yediği Gol: 1.33 (Son 5: South Hobart 1:2 Preston Lions | Preston Lions 0:2 Eastern Lions | Preston Lions 3:2 North Geelong Warriors | Caroline Springs G. C. 1:0 Preston Lions | Werribee City 2:3 Preston Lions)

Wollongong Wolves - Preston Lions İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Wollongong Wolves 0 galibiyet, Preston Lions 0 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %0'i 2.5 Üst, %0'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 0.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
15.10.2026Avustralya Championship Grup DPreston Lions - Wollongong Wolves0:0 (0:0)1.23 / 4.07 / 6.05

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.97 / 3.09 / 1.74) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %26'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %50'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %59'i 2.5 Üst ve %58'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.08 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %26 | Beraberlik (X): %24 | MS 2: %50
  • 2.5 Üst Bitenler: %59 | KG Var Bitenler: %58 | İlk Yarı 0.5 Üst: %74
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.08 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
16.10.2026Almanya 2. BundesligaEnergie Cottbus - Nürnberg1:1 (0:0)2.97 / 3.79 / 1.71
22.07.2023Portekiz Lig Kupası 1.TurUD Oliveirense - Gil Vicente1:0 (0:0)2.88 / 3.05 / 1.74
14.04.2026Kadınlar Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Lig A Grup 3İngiltere (K) - İspanya (K)1:0 (1:0)2.87 / 3.14 / 1.74
02.03.2026Nikaragua Premier Lig ClausuraReal Madriz - Walter Ferretti1:0 (0:0)2.87 / 3.15 / 1.74
24.09.2023İsveç 1.Lig KuzeyUmea FC - Vasalund IF0:1 (0:0)2.87 / 3.20 / 1.74
24.08.2024Danimarka 2.LigIshoj - Fremad Amager1:2 (1:1)2.87 / 3.32 / 1.74

Sıkça Sorulan Sorular

Wollongong Wolves - Preston Lions maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Avustralya Championship Grup D kapsamındaki Wollongong Wolves - Preston Lions karşılaşması 07.11.2026 tarihinde saat 09:00'da başlayacaktır.

Wollongong Wolves - Preston Lions açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.97 (açılış: 2.97, %27 adil olasılık), beraberlik oranı 3.09 (açılış: 3.09, %26), MS 2 oranı ise 1.74 (açılış: 1.74, %47) seviyesindedir.

Wollongong Wolves - Preston Lions maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.97 / 3.09 / 1.74) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %26'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %50'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %59'i 2.5 Üst ve %58'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.08 gol).

Wollongong Wolves - Preston Lions maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.41, 2.5 Alt oranı 1.9, KG Var oranı 1.35 ve KG Yok oranı 2.02 olarak açılmıştır. Wollongong Wolves son 15 arşiv maçında maç başı 1.80 gol atmış, maçlarının %60'i 2.5 Üst ve %60'i KG Var bitmiştir. Preston Lions ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.27 gol ortalaması yakalamış, %53 2.5 Üst ve %53 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler