Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig › Wuxi Wugou - Changchun YaTai
Wuxi Wugou – Changchun YaTai Maç Analizi ve Oran Tahmini
Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig fikstüründe 07.11.2026 saat 09:30'da oynanacak Wuxi Wugou - Changchun YaTai karşılaşması için bülten oran marjı (%23.2) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %40, beraberlik %27, deplasman galibiyeti ise %33 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Wuxi Wugou - Changchun YaTai Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig — 07.11.2026 09:30
- Takım Analiz Merkezleri: Wuxi Wugou Tahminleri & İstatistikleri · Changchun YaTai Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 2.05 (%40) | X: 2.96 (%27) | MS2: 2.46 (%33)
- Açılış Oranları: MS1: 2.05 | X: 2.96 | MS2: 2.46
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 2 | 2.5 Üst: 1.36
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.28 | KG Yok: 2.19
- İstatistiksel Model Özeti: KG Var (%62 uyum)
Wuxi Wugou - Changchun YaTai Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Wuxi Wugou Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 1G - 3B - 11M (%7 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %57, Maç Başı Attığı Gol: 0.47, Yediği Gol: 2.07 (Son 5: Wuxi Wugou 1:3 Nantong Zhiyun | Guangxi Hengchen 1:2 Wuxi Wugou | Wuxi Wugou 0:0 Ningbo | Wuxi Wugou 0:1 Qingdao West Coast | Wuxi Wugou 0:0 Yanbian Longding)
- Changchun YaTai Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 10G - 4B - 1M (%67 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %43, Maç Başı Attığı Gol: 1.87, Yediği Gol: 0.47 (Son 5: Xinjiang Tianshan 0:2 Changchun YaTai | Nantong Zhiyun 0:0 Changchun YaTai | Changchun YaTai 0:1 Kunshan FC | Shenzhen Peng City 1:3 Changchun YaTai | Dingnan United 1:1 Changchun YaTai)
Wuxi Wugou - Changchun YaTai İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Wuxi Wugou 1 galibiyet, Changchun YaTai 0 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %100'i 2.5 Üst, %100'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 6.00 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 17.07.2026 | Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig | Changchun YaTai - Wuxi Wugou | 1:5 (0:2) | 1.6 / 3.08 / 3.44 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.05 / 2.96 / 2.46) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %45'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %23'i Beraberlik (X), %32'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %52'i 2.5 Üst ve %55'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.73 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %45 | Beraberlik (X): %23 | MS 2: %32
- 2.5 Üst Bitenler: %52 | KG Var Bitenler: %55 | İlk Yarı 0.5 Üst: %70
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.73 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 15.03.2020 | Türkiye 3.Lig 1.Grup | Sultanbeyli Bld. - Silivrispor | 2:2 (1:0) | 1.95 / 2.60 / 2.45 |
| 01.03.2020 | Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup | Sivas 4 Eylül FAŞ - Van Spor FK | 2:2 (2:1) | 1.95 / 2.65 / 2.45 |
| 15.02.2020 | Türkiye 3.Lig 2.Grup | Erbaaspor - 1877 Alemdağ Spor | 1:0 (0:0) | 1.95 / 2.65 / 2.45 |
| 02.02.2020 | Türkiye 2.Lig Beyaz Grup | Başkent Şafak FK - 1922 Konyaspor | 3:1 (2:0) | 1.95 / 2.65 / 2.45 |
| 11.01.2020 | Türkiye 3.Lig 1.Grup | Çankaya SK - Bucaspor 1928 | 0:1 (0:1) | 1.95 / 2.65 / 2.45 |
| 29.05.2021 | Finlandiya Ykkösliiga | KPV Kokkola - Jaro | 0:2 (0:1) | 1.95 / 2.90 / 2.45 |
Sıkça Sorulan Sorular
Wuxi Wugou - Changchun YaTai maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig kapsamındaki Wuxi Wugou - Changchun YaTai karşılaşması 07.11.2026 tarihinde saat 09:30'da başlayacaktır.
Wuxi Wugou - Changchun YaTai açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 2.05 (açılış: 2.05, %40 adil olasılık), beraberlik oranı 2.96 (açılış: 2.96, %27), MS 2 oranı ise 2.46 (açılış: 2.46, %33) seviyesindedir.
Wuxi Wugou - Changchun YaTai maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.05 / 2.96 / 2.46) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %45'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %23'i Beraberlik (X), %32'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %52'i 2.5 Üst ve %55'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.73 gol).
Wuxi Wugou - Changchun YaTai maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.36, 2.5 Alt oranı 2, KG Var oranı 1.28 ve KG Yok oranı 2.19 olarak açılmıştır. Wuxi Wugou son 15 arşiv maçında maç başı 0.47 gol atmış, maçlarının %47'i 2.5 Üst ve %33'i KG Var bitmiştir. Changchun YaTai ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.87 gol ortalaması yakalamış, %40 2.5 Üst ve %40 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Operario PR - Sport Recife Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie B)
- Vitoria - Fluminense Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Pumas UNAM (K) - Atletico San Luis (K) Maç Tahmini ve Oran Analizi (Meksika Kadınlar Liga MX Apertura)
- Dinamo Zagreb II - Jadran LP Maç Tahmini ve Oran Analizi (Hırvatistan 2.HNL)
- Radnik Sesvete - Bijelo Brdo Maç Tahmini ve Oran Analizi (Hırvatistan 2.HNL)
- Radomlje - Celje Maç Tahmini ve Oran Analizi (Slovenya 1.SNL)
- Koper - Mura Maç Tahmini ve Oran Analizi (Slovenya 1.SNL)
- NK Brinje - Aluminij Maç Tahmini ve Oran Analizi (Slovenya 1.SNL)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler