Ana Sayfa › Takım Gücü › Atletico Balboa
⚽ Atletico Balboa Maç Tahminleri, Oran Analizi ve Takım İstatistikleri
Atletico Balboa (El Salvador Primera Lig Apertura) yaklaşan maç tahminleri, galibiyet yüzdesi (%28), 2.5 Üst (%39), KG Var (%50), maç başı 1.11 gol ortalaması ve 18 geçmiş maçın kapanış oranı analizi.
Atletico Balboa Tarihsel Performans ve Gol İstatistikleri (18 Maç)
- Ana Lig: El Salvador Primera Lig Apertura
- Galibiyet / Beraberlik / Mağlubiyet: Galibiyet: %28 (İç Saha: %33, Deplasman: %22) | Beraberlik: %28 | Mağlubiyet: %44
- Gol Ortalamaları: Atılan Gol: 1.11/maç | Yenilen Gol: 1.44/maç | Toplam Gol Ortalaması: 2.56 gol
- İddaa Pazar Yüzdeleri: 2.5 Üst: %39 | 1.5 Üst: %67 | KG Var: %50 | Gol Yememe (Clean Sheet): %22 | İY 0.5 Üst: %53
Yaklaşan Atletico Balboa Maçları ve Model Tahminleri
- Atletico Balboa vs Alianza (02.11.2026 00:00 · El Salvador Primera Lig Apertura) · 1: 2.72 | X: 2.97 | 2: 1.89 — MS 2 (43%)
Atletico Balboa Son Maç Sonuçları ve Kapanış Oranları
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | El Salvador Primera Lig Apertura | Atletico Balboa - Alianza | 1:0 (-) | 2.72 / 2.97 / 1.89 |
| 26.10.2026 | El Salvador Primera Lig Apertura | Fuerte San Francisco - Atletico Balboa | 1:2 (1:1) | 2.09 / 2.85 / 2.48 |
| 19.10.2026 | El Salvador Primera Lig Apertura | Atletico Balboa - Aguila | 2:2 (0:1) | 3.16 / 2.93 / 1.74 |
| 12.10.2026 | El Salvador Primera Lig Apertura | Atletico Balboa - FAS | 0:1 (0:0) | 4.57 / 3.82 / 1.35 |
| 04.10.2026 | El Salvador Primera Lig Apertura | Isidro Metapan - Atletico Balboa | 3:2 (0:0) | 1.28 / 3.81 / 5.65 |
| 30.09.2026 | El Salvador Primera Lig Apertura | Atletico Balboa - Cacahuatique | 0:2 (0:1) | 2 / 2.78 / 2.74 |
| 27.09.2026 | El Salvador Primera Lig Apertura | Inter FA - Atletico Balboa | 1:1 (1:0) | 1.37 / 3.53 / 4.87 |
| 21.09.2026 | El Salvador Primera Lig Apertura | Luis Angel Firpo - Atletico Balboa | 3:1 (1:1) | 1.65 / 3.18 / 3.45 |
| 13.09.2026 | El Salvador Primera Lig Apertura | Atletico Balboa - Platense | 3:1 (0:1) | 2.46 / 2.83 / 2.22 |
| 30.08.2026 | El Salvador Primera Lig Apertura | Alianza - Atletico Balboa | 2:0 (0:0) | 1.44 / 3.31 / 4.73 |
| 07.09.2026 | El Salvador Primera Lig Apertura | Atletico Balboa - Municipal Limeno | 0:2 (0:0) | 2.47 / 2.85 / 2.2 |
| 09.09.2026 | El Salvador Primera Lig Apertura | INCA-Aruba - Atletico Balboa | 1:0 (0:0) | 2.66 / 2.89 / 2.05 |
| 26.07.2026 | El Salvador Primera Lig Apertura | Atletico Balboa - Inter FA | 0:0 (0:0) | 4.7 / 3.49 / 1.35 |
| 29.07.2026 | El Salvador Primera Lig Apertura | Cacahuatique - Atletico Balboa | 4:2 (2:2) | 1.94 / 2.68 / 2.84 |
| 03.08.2026 | El Salvador Primera Lig Apertura | Atletico Balboa - Isidro Metapan | 0:0 (0:0) | 2.73 / 2.86 / 1.92 |
Atletico Balboa Sıkça Sorulan Sorular
Atletico Balboa maçlarında 2.5 Üst ve KG Var yüzdesi kaçtır?
Atletico Balboa takımının veritabanımızdaki 18 karşılaşmasının %39'i 2.5 Üst, %67'i 1.5 Üst ve %50'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (Maç başı 1.11 gol atıp 1.44 gol yemektedir).
Atletico Balboa galibiyet oranı ve gol yememe (clean sheet) yüzdesi nedir?
Atletico Balboa genel maçlarının %28'ini kazanmakta (iç sahada %33, deplasmanda %22), %28'inde berabere kalmakta ve maçlarının %22'inde kalesini gole kapatmaktadır.