Ana Sayfa › Takım Gücü › Fuerte San Francisco
⚽ Fuerte San Francisco Maç Tahminleri, Oran Analizi ve Takım İstatistikleri
Fuerte San Francisco (El Salvador Primera Lig Clausura) yaklaşan maç tahminleri, galibiyet yüzdesi (%24), 2.5 Üst (%42), KG Var (%44), maç başı 0.93 gol ortalaması ve 120 geçmiş maçın kapanış oranı analizi.
Fuerte San Francisco Tarihsel Performans ve Gol İstatistikleri (120 Maç)
- Ana Lig: El Salvador Primera Lig Clausura
- Galibiyet / Beraberlik / Mağlubiyet: Galibiyet: %24 (İç Saha: %25, Deplasman: %24) | Beraberlik: %27 | Mağlubiyet: %49
- Gol Ortalamaları: Atılan Gol: 0.93/maç | Yenilen Gol: 1.46/maç | Toplam Gol Ortalaması: 2.38 gol
- İddaa Pazar Yüzdeleri: 2.5 Üst: %42 | 1.5 Üst: %69 | KG Var: %44 | Gol Yememe (Clean Sheet): %24 | İY 0.5 Üst: %64
Yaklaşan Fuerte San Francisco Maçları ve Model Tahminleri
- Fuerte San Francisco vs Aguila (02.11.2026 00:00 · El Salvador Primera Lig Apertura) · 1: 4.23 | X: 3.31 | 2: 1.44 — MS 2 (56%)
Fuerte San Francisco Son Maç Sonuçları ve Kapanış Oranları
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | El Salvador Primera Lig Apertura | Fuerte San Francisco - Aguila | 3:4 (-) | 4.23 / 3.31 / 1.44 |
| 26.10.2026 | El Salvador Primera Lig Apertura | Fuerte San Francisco - Atletico Balboa | 1:2 (1:1) | 2.09 / 2.85 / 2.48 |
| 14.08.2023 | El Salvador Primera Lig Apertura | Fuerte San Francisco - Alianza | 0:1 (0:1) | 3.9 / 2.79 / 1.61 |
| 25.08.2023 | El Salvador Primera Lig Apertura | Fuerte San Francisco - FAS | 1:3 (0:3) | 2.6 / 2.72 / 2.06 |
| 29.08.2023 | El Salvador Primera Lig Apertura | Municipal Limeno - Fuerte San Francisco | 0:3 (0:1) | 1.67 / 2.9 / 3.42 |
| 04.09.2023 | El Salvador Primera Lig Apertura | Fuerte San Francisco - Luis Angel Firpo | 3:1 (1:0) | 2.95 / 2.88 / 1.82 |
| 07.09.2023 | El Salvador Primera Lig Apertura | Aguila - Fuerte San Francisco | 3:1 (1:1) | 1.24 / 3.91 / 5.81 |
| 11.09.2023 | El Salvador Primera Lig Apertura | Fuerte San Francisco - Santa Tecla | 2:1 (0:1) | 2.01 / 2.86 / 2.57 |
| 17.09.2023 | El Salvador Primera Lig Apertura | Isidro Metapan - Fuerte San Francisco | 0:0 (0:0) | 1.77 / 2.94 / 2.99 |
| 21.09.2023 | El Salvador Primera Lig Apertura | Fuerte San Francisco - Dragon | 2:1 (0:1) | 2.31 / 2.76 / 2.27 |
| 25.09.2023 | El Salvador Primera Lig Apertura | Fuerte San Francisco - Jocoro | 1:0 (0:0) | 1.84 / 2.95 / 2.81 |
| 02.10.2023 | El Salvador Primera Lig Apertura | Platense - Fuerte San Francisco | 1:2 (1:0) | 1.93 / 2.88 / 2.69 |
| 07.10.2023 | El Salvador Primera Lig Apertura | Alianza - Fuerte San Francisco | 1:2 (0:2) | 1.31 / 3.45 / 5.58 |
| 20.10.2023 | El Salvador Primera Lig Apertura | FAS - Fuerte San Francisco | 0:0 (0:0) | 1.78 / 2.93 / 2.98 |
| 23.10.2023 | El Salvador Primera Lig Apertura | Fuerte San Francisco - Municipal Limeno | 1:2 (0:0) | 1.91 / 2.81 / 2.8 |
Fuerte San Francisco Sıkça Sorulan Sorular
Fuerte San Francisco maçlarında 2.5 Üst ve KG Var yüzdesi kaçtır?
Fuerte San Francisco takımının veritabanımızdaki 120 karşılaşmasının %42'i 2.5 Üst, %69'i 1.5 Üst ve %44'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (Maç başı 0.93 gol atıp 1.46 gol yemektedir).
Fuerte San Francisco galibiyet oranı ve gol yememe (clean sheet) yüzdesi nedir?
Fuerte San Francisco genel maçlarının %24'ini kazanmakta (iç sahada %25, deplasmanda %24), %27'inde berabere kalmakta ve maçlarının %24'inde kalesini gole kapatmaktadır.