Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Japonya J1 Lig › Avispa Fukuoka - V-Varen Nagasaki

Avispa Fukuoka – V-Varen Nagasaki Maç Analizi ve Oran Tahmini

Japonya J1 Lig fikstüründe 07.11.2026 saat 09:00'da oynanacak Avispa Fukuoka - V-Varen Nagasaki karşılaşması için bülten oran marjı (%18.7) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %41, beraberlik %29, deplasman galibiyeti ise %30 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Avispa Fukuoka - V-Varen Nagasaki Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Avispa Fukuoka - V-Varen Nagasaki Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Avispa Fukuoka Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 4B - 6M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %27, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %53, Maç Başı Attığı Gol: 0.87, Yediği Gol: 1.07 (Son 5: Giravanz Kitakyushu 0:1 Avispa Fukuoka | Ryukyu 1:1 Avispa Fukuoka | Avispa Fukuoka 1:2 V-Varen Nagasaki | Kyoto Sanga 2:0 Avispa Fukuoka | Avispa Fukuoka 1:0 Jubilo Iwata)
  • V-Varen Nagasaki Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 11G - 2B - 2M (%73 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.53, Yediği Gol: 0.80 (Son 5: V-Varen Nagasaki 1:0 Tochigi SC | V-Varen Nagasaki 2:1 Giravanz Kitakyushu | Avispa Fukuoka 1:2 V-Varen Nagasaki | V-Varen Nagasaki 2:0 Ehime FC | Ryukyu 1:1 V-Varen Nagasaki)

Avispa Fukuoka - V-Varen Nagasaki İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (5 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 5 karşılaşmada Avispa Fukuoka 3 galibiyet, V-Varen Nagasaki 2 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %40'i 2.5 Üst, %40'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.20 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
04.07.2020Japonya J2 LigAvispa Fukuoka - V-Varen Nagasaki1:2 (0:0)2.35 / 2.6 / 2.4
27.09.2020Japonya J2 LigV-Varen Nagasaki - Avispa Fukuoka1:3 (0:1)1.95 / 2.85 / 2.75
13.07.2022Japonya İmparatorluk Kupası 4.TurAvispa Fukuoka - V-Varen Nagasaki2:0 (1:0)1.98 / 2.48 / 3.15
15.03.2026Japonya J1 100. Yıl Vizyon Ligi Batı GrubuV-Varen Nagasaki - Avispa Fukuoka1:0 (0:0)1.8 / 2.82 / 3.03
11.04.2026Japonya J1 100. Yıl Vizyon Ligi Batı GrubuAvispa Fukuoka - V-Varen Nagasaki1:0 (0:0)2.14 / 2.66 / 2.52

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.04 / 2.93 / 2.81) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %42'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %33'i Beraberlik (X), %25'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %42'i 2.5 Üst ve %51'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.35 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %42 | Beraberlik (X): %33 | MS 2: %25
  • 2.5 Üst Bitenler: %42 | KG Var Bitenler: %51 | İlk Yarı 0.5 Üst: %67
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.35 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
17.10.2026İspanya Primera Lig RFEF Grup 1Zamora CF - Ponferradina1:1 (0:0)1.97 / 2.71 / 2.80
06.05.2026Güney Afrika PSLAmaZulu - Golden Arrows1:1 (1:0)1.94 / 2.72 / 2.81
01.12.2023Bosna-Hersek Premier LigVelez Mostar - FK Sarajevo1:0 (-)1.94 / 2.73 / 2.81
13.08.2023Kolombiya Primera A ClausuraSanta Fe - Inter Bogota1:1 (1:0)1.94 / 2.73 / 2.81
17.07.2023Kolombiya Primera A ClausuraOnce Caldas - Atletico Nacional1:1 (1:1)1.94 / 2.73 / 2.81
16.04.2023ABD MLSNew York City FC - Nashville SC2:1 (2:0)1.94 / 2.73 / 2.81

Sıkça Sorulan Sorular

Avispa Fukuoka - V-Varen Nagasaki maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Japonya J1 Lig kapsamındaki Avispa Fukuoka - V-Varen Nagasaki karşılaşması 07.11.2026 tarihinde saat 09:00'da başlayacaktır.

Avispa Fukuoka - V-Varen Nagasaki açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.04 (açılış: 1.87, %41 adil olasılık), beraberlik oranı 2.93 (açılış: 3, %29), MS 2 oranı ise 2.81 (açılış: 3.14, %30) seviyesindedir.

Avispa Fukuoka - V-Varen Nagasaki maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.04 / 2.93 / 2.81) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %42'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %33'i Beraberlik (X), %25'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %42'i 2.5 Üst ve %51'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.35 gol).

Avispa Fukuoka - V-Varen Nagasaki maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.83, 2.5 Alt oranı 1.56, KG Var oranı 1.63 ve KG Yok oranı 1.74 olarak açılmıştır. Avispa Fukuoka son 15 arşiv maçında maç başı 0.87 gol atmış, maçlarının %27'i 2.5 Üst ve %40'i KG Var bitmiştir. V-Varen Nagasaki ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.53 gol ortalaması yakalamış, %47 2.5 Üst ve %53 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler