Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Litvanya 1.Lig › Be1 NFA - Atmosfera
Be1 NFA - Atmosfera Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi
Litvanya 1.Lig fikstüründe 04.11.2026 saat 20:00'da oynanacak Be1 NFA - Atmosfera karşılaşması için bülten oran marjı (%23.6) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %53, beraberlik %24, deplasman galibiyeti ise %23 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Be1 NFA - Atmosfera Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Litvanya 1.Lig — 04.11.2026 20:00
- Takım Analiz Merkezleri: Be1 NFA Tahminleri & İstatistikleri · Atmosfera Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.54 (%53) | X: 3.36 (%24) | MS2: 3.46 (%23)
- Açılış Oranları: MS1: 1.54 | X: 3.36 | MS2: 3.46
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 2 | 2.5 Üst: 1.36
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.36 | KG Yok: 2
- İstatistiksel Model Özeti: 2.5 Üst (%60 uyum)
Be1 NFA - Atmosfera Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Be1 NFA Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 6B - 2M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %50, Maç Başı Attığı Gol: 1.40, Yediği Gol: 0.80 (Son 5: Be1 NFA 1:1 Babrungas | Be1 NFA 3:2 BFA | Minija 0:0 Be1 NFA | Be1 NFA 2:1 Neptüna Klaipeda | Riteriai II 1:1 Be1 NFA)
- Atmosfera Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 3G - 4B - 8M (%20 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %77, Maç Başı Attığı Gol: 1.40, Yediği Gol: 2.13 (Son 5: FK Dainava Alytus 3:0 Atmosfera | Minija 3:1 Atmosfera | Neptüna Klaipeda 3:3 Atmosfera | Marijampole City 4:1 Atmosfera | Atmosfera 3:0 Riteriai II)
Be1 NFA - Atmosfera İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (6 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 6 karşılaşmada Be1 NFA 4 galibiyet, Atmosfera 2 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %50'i 2.5 Üst, %33'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.83 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 15.10.2022 | Litvanya 1.Lig | Be1 NFA - Atmosfera | 2:0 (1:0) | 1.36 / 3.99 / 4.24 |
| 26.06.2024 | Litvanya 1.Lig | Be1 NFA - Atmosfera | 3:0 (1:0) | 1.12 / 4.84 / 8.18 |
| 17.08.2024 | Litvanya 1.Lig | Atmosfera - Be1 NFA | 1:0 (1:0) | 5.17 / 3.86 / 1.3 |
| 10.05.2025 | Litvanya 1.Lig | Atmosfera - Be1 NFA | 2:4 (2:3) | 1.64 / 3.24 / 3.39 |
| 14.09.2025 | Litvanya 1.Lig | Be1 NFA - Atmosfera | 1:3 (1:1) | 3 / 3.77 / 1.58 |
| 01.07.2026 | Litvanya 1.Lig | Atmosfera - Be1 NFA | 0:1 (0:1) | 2.15 / 2.96 / 2.28 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.54 / 3.36 / 3.46) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %54'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %24'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %72'i 2.5 Üst ve %70'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.70 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %54 | Beraberlik (X): %22 | MS 2: %24
- 2.5 Üst Bitenler: %72 | KG Var Bitenler: %70 | İlk Yarı 0.5 Üst: %81
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.70 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 22.09.2025 | Norveç 3.Lig Grup 2 | Nardo - Rosenborg II | 1:1 (0:0) | 1.46 / 3.90 / 3.46 |
| 01.10.2022 | İsveç 2.Lig Norra Svealand | Skiljebo SK - Kungsangen | 3:1 (-) | 1.46 / 3.99 / 3.46 |
| 16.06.2022 | İzlanda 1.Lig | Grindavik - KV Vesturbaejar | 2:1 (1:0) | 1.46 / 3.65 / 3.45 |
| 12.03.2022 | Galler FAW Championship Kuzey | Holywell - Gresford Athletic | 4:0 (4:0) | 1.46 / 3.65 / 3.45 |
| 03.03.2026 | İngiltere Professional Development Lig | Charlton Athletic U21 - Bristol City U21 | 1:2 (0:0) | 1.46 / 3.77 / 3.45 |
| 29.10.2022 | Norveç 1.Lig | Start - Ranheim | 2:1 (1:0) | 1.46 / 3.78 / 3.45 |
Sıkça Sorulan Sorular
Be1 NFA - Atmosfera maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Litvanya 1.Lig kapsamındaki Be1 NFA - Atmosfera karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 20:00'da başlayacaktır.
Be1 NFA - Atmosfera açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 1.54 (açılış: 1.54, %53 adil olasılık), beraberlik oranı 3.36 (açılış: 3.36, %24), MS 2 oranı ise 3.46 (açılış: 3.46, %23) seviyesindedir.
Be1 NFA - Atmosfera maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.54 / 3.36 / 3.46) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %54'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %22'i Beraberlik (X), %24'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %72'i 2.5 Üst ve %70'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.70 gol).
Be1 NFA - Atmosfera maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.36, 2.5 Alt oranı 2, KG Var oranı 1.36 ve KG Yok oranı 2 olarak açılmıştır. Be1 NFA son 15 arşiv maçında maç başı 1.40 gol atmış, maçlarının %40'i 2.5 Üst ve %60'i KG Var bitmiştir. Atmosfera ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.40 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %53 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Xelaju MC - Marquense Maç Tahmini ve Oran Analizi (Guatemala Ulusal Lig Apertura)
- Monagas - Caracas FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (Venezuela Premier Lig Clausura Quadrangular Grup B)
- Chapecoense - Mirassol FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Aurora - Independiente Petrolero Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Nkana - Kansanshi Dynamos Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup A)
- Zanaco - Man Utd Zambia Academy Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup A)
- Red Arrows - Nkwazi Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup B)
- Internacional - Coritiba Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler