Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Özbekistan Super League › Bunyodkor - Xorazm Urganch

Bunyodkor 1:2 Xorazm Urganch Maç Sonucu ve Kapanış Oranı Analizi

Özbekistan Super League fikstüründe 05.11.2026 saat 16:30'da oynanacak Bunyodkor - Xorazm Urganch karşılaşması için bülten oran marjı (%23.2) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %34, beraberlik %27, deplasman galibiyeti ise %39 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Model Doğru Bildi mi? Maç Sonucu & Kapanış Oranları Özeti (Bunyodkor 1:2 Xorazm Urganch)

[MODEL DOĞRU BİLDİ ✓] Bunyodkor – Xorazm Urganch karşılaşması 1:2 (İlk Yarı: 1:2) skoruyla tamamlandı. Maç öncesi marj arındırılmış (%23.2) olasılık modelimiz bu müsabaka için %53 güven oranıyla 2.5 Üst yönünde sinyal üretmişti; 90 dakika sonunda toplam 3 gol kaydedildi ve gerçekleşen kapanış oranı 2.12 olarak tescillendi.

  • Model Doğrulama Durumu (Verdict): MODEL DOĞRU BİLDİ ✓ — Maç Öncesi Tahmin: 2.5 Üst (%53)
  • Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS 2 (Deplasman Galibiyeti) — Kapanış Oranı: 2.12
  • 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Üst Geldi (Toplam 3 gol, oran: 1.53)
  • Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Var Geldi (oran: -)

Bunyodkor - Xorazm Urganch Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Bunyodkor - Xorazm Urganch Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Bunyodkor Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 4B - 4M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %87, İY 0.5 Üst: %87, Maç Başı Attığı Gol: 2.13, Yediği Gol: 1.53 (Son 5: Bunyodkor 4:1 Al Zawraa | Al Ain 1:0 Bunyodkor | Buxoro 1:1 Bunyodkor | Bunyodkor 2:0 Metalourg Bekobod | Sogdiana Jizzax 3:3 Bunyodkor)
  • Xorazm Urganch Son Maç Formu (6 arşiv maçı): 0G - 4B - 2M (%0 Galibiyet), 2.5 Üst: %50, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %50, Maç Başı Attığı Gol: 0.83, Yediği Gol: 1.33 (Son 5: Xorazm Urganch 1:1 Pakhtakor Tashkent | Xorazm Urganch 1:2 Navbahor Namangan | Termez Surkhon 0:0 Xorazm Urganch | Neftchi Fargona 2:2 Xorazm Urganch | Xorazm Urganch 1:3 Qizilqum Zarafshon)

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.36 / 2.97 / 2.12) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %37'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %27'i Beraberlik (X), %36'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %58'i 2.5 Üst ve %64'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.99 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %37 | Beraberlik (X): %27 | MS 2: %36
  • 2.5 Üst Bitenler: %58 | KG Var Bitenler: %64 | İlk Yarı 0.5 Üst: %74
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.99 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
02.08.2026Güney Kore K Lig 2Busan I Park - Seoul E-Land1:2 (0:0)2.26 / 3.08 / 2.12
22.04.2023Kuzey İrlanda Championship Küme Düşme TuruBallinamallard United - Harland & Wolff Welders3:2 (2:1)2.26 / 3.10 / 2.12
28.09.2025Danimarka 1.LigEsbjerg - Aarhus Fremad1:1 (0:0)2.26 / 3.14 / 2.12
05.10.2025İsveç 2.Lig Norra GötalandIFK Kumla - Grebbestads IF3:2 (1:2)2.26 / 3.19 / 2.12
02.10.2025Polonya 1.LigKS Wieczysta Krakow - Wisla Krakow1:1 (1:0)2.26 / 3.19 / 2.12
14.04.2024ABD MLSSporting Kansas City - Inter Miami2:3 (1:1)2.26 / 3.21 / 2.12

Sıkça Sorulan Sorular

Bunyodkor - Xorazm Urganch maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Özbekistan Super League kapsamındaki Bunyodkor - Xorazm Urganch karşılaşması 05.11.2026 tarihinde saat 16:30'da başlayacaktır.

Bunyodkor - Xorazm Urganch açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.36 (açılış: 2.36, %34 adil olasılık), beraberlik oranı 2.97 (açılış: 2.97, %27), MS 2 oranı ise 2.12 (açılış: 2.12, %39) seviyesindedir.

Bunyodkor - Xorazm Urganch maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.36 / 2.97 / 2.12) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %37'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %27'i Beraberlik (X), %36'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %58'i 2.5 Üst ve %64'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.99 gol).

Bunyodkor - Xorazm Urganch maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.53, 2.5 Alt oranı 1.73, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Bunyodkor son 15 arşiv maçında maç başı 2.13 gol atmış, maçlarının %67'i 2.5 Üst ve %87'i KG Var bitmiştir. Xorazm Urganch ise son 6 arşiv maçında maç başı 0.83 gol ortalaması yakalamış, %50 2.5 Üst ve %67 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler