Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Guatemala Ulusal Lig Apertura › Coban Imperial - Xelaju MC

Coban Imperial – Xelaju MC Maç Analizi ve Oran Tahmini

Guatemala Ulusal Lig Apertura fikstüründe 09.11.2026 saat 00:00'da oynanacak Coban Imperial - Xelaju MC karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %44, beraberlik %29, deplasman galibiyeti ise %27 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Coban Imperial - Xelaju MC Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Coban Imperial - Xelaju MC İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (15 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 15 karşılaşmada Coban Imperial 4 galibiyet, Xelaju MC 4 galibiyet almış, 7 maç berabere bitmiştir. Maçların %27'i 2.5 Üst, %27'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 1.53 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
22.11.2020Guatemala Ulusal Lig AperturaXelaju MC - Coban Imperial0:0 (0:0)1.9 / 2.55 / 3.25
21.04.2021Guatemala Ulusal Lig ClausuraCoban Imperial - Xelaju MC0:0 (0:0)1.4 / 3.2 / 4.75
01.08.2021Guatemala Ulusal Lig AperturaXelaju MC - Coban Imperial3:0 (2:0)1.88 / 2.75 / 3
02.10.2021Guatemala Ulusal Lig AperturaCoban Imperial - Xelaju MC1:1 (0:1)1.67 / 3 / 3.4
03.02.2022Guatemala Ulusal Lig ClausuraCoban Imperial - Xelaju MC3:1 (1:0)1.72 / 2.7 / 3.35
03.04.2022Guatemala Ulusal Lig ClausuraXelaju MC - Coban Imperial2:2 (2:0)1.9 / 2.65 / 2.8
11.09.2022Guatemala Ulusal Lig AperturaXelaju MC - Coban Imperial1:0 (0:0)1.7 / 2.9 / 3.43
02.12.2022Guatemala Ulusal Lig Apertura Çeyrek FinalXelaju MC - Coban Imperial0:0 (0:0)1.97 / 2.64 / 2.85
04.12.2022Guatemala Ulusal Lig Apertura Çeyrek FinalCoban Imperial - Xelaju MC1:0 (1:0)1.31 / 3.36 / 5.56
23.02.2023Guatemala Ulusal Lig ClausuraCoban Imperial - Xelaju MC0:1 (0:1)1.62 / 2.72 / 3.98

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.86 / 2.78 / 2.98) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %50'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %30'i Beraberlik (X), %20'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %38'i 2.5 Üst ve %46'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.28 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %50 | Beraberlik (X): %30 | MS 2: %20
  • 2.5 Üst Bitenler: %38 | KG Var Bitenler: %46 | İlk Yarı 0.5 Üst: %62
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.28 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
28.04.2026İngiltere Ulusal Lig N / S Kuzey Play-off Eleme TuruBuxton - Scarborough Athletic4:2 (0:0)1.77 / 2.93 / 2.98
15.05.2026Çin Halk Cumhuriyeti Süper LigDalian Zhixing - Qingdao West Coast2:3 (0:1)1.77 / 2.94 / 2.98
10.05.2026Belarus 1.LigSlonim - Gomel II3:1 (1:0)1.77 / 2.94 / 2.98
07.11.2021Portekiz Premier LigTondela - Maritimo4:2 (3:0)1.78 / 2.75 / 3.00
13.06.2021ABD USL Lig 1Forward Madison - Richmond Kickers0:0 (0:0)1.78 / 2.75 / 3.00
07.06.2021Şili Premier LigColo Colo - La Serena2:0 (0:0)1.78 / 2.75 / 3.00

Sıkça Sorulan Sorular

Coban Imperial - Xelaju MC maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Guatemala Ulusal Lig Apertura kapsamındaki Coban Imperial - Xelaju MC karşılaşması 09.11.2026 tarihinde saat 00:00'da başlayacaktır.

Coban Imperial - Xelaju MC açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.86 (açılış: 1.86, %44 adil olasılık), beraberlik oranı 2.78 (açılış: 2.78, %29), MS 2 oranı ise 2.98 (açılış: 2.98, %27) seviyesindedir.

Coban Imperial - Xelaju MC maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.86 / 2.78 / 2.98) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %50'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %30'i Beraberlik (X), %20'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %38'i 2.5 Üst ve %46'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.28 gol).

Coban Imperial - Xelaju MC maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.76, 2.5 Alt oranı 1.5, KG Var oranı 1.58 ve KG Yok oranı 1.67 olarak açılmıştır.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler