Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Ruanda Ulusal Futbol Ligi › Etoile de lEst - Musanze

Etoile de lEst - Musanze Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Ruanda Ulusal Futbol Ligi fikstüründe 04.11.2026 saat 16:00'da oynanacak Etoile de lEst - Musanze karşılaşması için bülten oran marjı (%23.2) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %32, beraberlik %32, deplasman galibiyeti ise %36 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Etoile de lEst - Musanze Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Etoile de lEst - Musanze Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Etoile de lEst Son Maç Formu (4 arşiv maçı): 0G - 3B - 1M (%0 Galibiyet), 2.5 Üst: %25, KG Var: %75, İY 0.5 Üst: %75, Maç Başı Attığı Gol: 0.75, Yediği Gol: 1.00 (Son 5: Etoile de lEst 1:1 Gorilla | Etoile de lEst 1:1 Mukura | Etoile de lEst 1:2 Gicumbi | Etoile de lEst 0:0 AS Kigali)
  • Musanze Son Maç Formu (5 arşiv maçı): 3G - 0B - 2M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %20, KG Var: %20, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 1.20, Yediği Gol: 0.60 (Son 5: Amagaju 1:3 Musanze | Musanze 2:0 Police FC | Musanze 0:1 Gasogi United | Etincelles 1:0 Musanze | Musanze 1:0 Kiyovu Sports)

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.56 / 2.56 / 2.22) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %33'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %30'i Beraberlik (X), %37'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %38'i 2.5 Üst ve %48'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.24 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %33 | Beraberlik (X): %30 | MS 2: %37
  • 2.5 Üst Bitenler: %38 | KG Var Bitenler: %48 | İlk Yarı 0.5 Üst: %58
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.24 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
10.12.2024İngiltere Ulusal LigHalifax Town - Sutton United0:0 (0:0)2.46 / 2.65 / 2.22
04.12.2021Belçika Pro LigKortrijk - Cercle Brugge0:2 (0:1)2.46 / 2.65 / 2.22
16.08.2025Endonezya Süper LigPSIM Yogyakarta - Arema Malang1:1 (0:1)2.46 / 2.68 / 2.22
15.05.2022Venezuela Premier LigHermanos Colmenarez - Metropolitanos1:2 (0:2)2.46 / 2.70 / 2.22
11.09.2021Paraguay Profesyonel Lig ClausuraNacional Asuncion - Sol De America1:1 (1:1)2.46 / 2.70 / 2.22
08.09.2021Meksika Ascenso MX AperturaRaya2 - Tampico Madero0:0 (0:0)2.46 / 2.70 / 2.22

Sıkça Sorulan Sorular

Etoile de lEst - Musanze maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Ruanda Ulusal Futbol Ligi kapsamındaki Etoile de lEst - Musanze karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 16:00'da başlayacaktır.

Etoile de lEst - Musanze açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.56 (açılış: 2.56, %32 adil olasılık), beraberlik oranı 2.56 (açılış: 2.56, %32), MS 2 oranı ise 2.22 (açılış: 2.22, %36) seviyesindedir.

Etoile de lEst - Musanze maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.56 / 2.56 / 2.22) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %33'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %30'i Beraberlik (X), %37'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %38'i 2.5 Üst ve %48'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.24 gol).

Etoile de lEst - Musanze maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı -, 2.5 Alt oranı -, KG Var oranı 1.91 ve KG Yok oranı 1.41 olarak açılmıştır. Etoile de lEst son 4 arşiv maçında maç başı 0.75 gol atmış, maçlarının %25'i 2.5 Üst ve %75'i KG Var bitmiştir. Musanze ise son 5 arşiv maçında maç başı 1.20 gol ortalaması yakalamış, %20 2.5 Üst ve %20 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler