Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Zambiya Süper Lig Grup B › Green Buffaloes - ZESCO United

Green Buffaloes 0:0 ZESCO United Maç Sonucu ve Kapanış Oranı Analizi

Zambiya Süper Lig Grup B fikstüründe 05.11.2026 saat 16:00'da oynanacak Green Buffaloes - ZESCO United karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %28, beraberlik %33, deplasman galibiyeti ise %39 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Model Doğru Bildi mi? Maç Sonucu & Kapanış Oranları Özeti (Green Buffaloes 0:0 ZESCO United)

[MODEL YANILDI · ŞEFFAF ARŞİV KAYDI] 90 dakika sonunda tabelada 0:0 (İlk Yarı: 0:0) skoru yazarken, KargaTahmin kantitatif motorunun maç öncesi MS 2 (%39) projeksiyonu resmi maç sonucuyla karşılaştırıldı. Ev sahibi %28, beraberlik %33, deplasman %39 adil olasılık dağılımıyla başlayan mücadelede kazanan taraf tercihi 2.46 kapanış oranından sonuçlandı.

  • Model Doğrulama Durumu (Verdict): MODEL YANILDI · ŞEFFAF ARŞİV KAYDI — Maç Öncesi Tahmin: MS 2 (%39)
  • Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS X (Beraberlik) — Kapanış Oranı: 2.46
  • 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Alt Geldi (Toplam 0 gol, oran: -)
  • Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Yok Geldi (oran: -)

Green Buffaloes - ZESCO United Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Green Buffaloes - ZESCO United Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Green Buffaloes Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 5B - 3M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %87, Maç Başı Attığı Gol: 1.80, Yediği Gol: 1.27 (Son 5: Kabwe Warriors 1:2 Green Buffaloes | Red Arrows 1:2 Green Buffaloes | Green Buffaloes 2:1 Kabwe Warriors | Chambishi 0:2 Green Buffaloes | Green Buffaloes 5:0 Indeni)
  • ZESCO United Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 3B - 6M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.27, Yediği Gol: 1.20 (Son 5: Zamalek 2:0 ZESCO United | ZESCO United 1:1 1 De Agosto | TP Mazembe 3:1 ZESCO United | ZESCO United 2:1 Royal Leopards | Indeni 0:2 ZESCO United)

Green Buffaloes - ZESCO United İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Green Buffaloes 0 galibiyet, ZESCO United 1 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %100'i 2.5 Üst, %0'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 3.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
26.02.2022Zambiya Süper LigGreen Buffaloes - ZESCO United0:3 (0:1)2.1 / 2.43 / 2.75

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.85 / 2.46 / 2.1) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %31'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %32'i Beraberlik (X), %37'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %36'i 2.5 Üst ve %44'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.12 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %31 | Beraberlik (X): %32 | MS 2: %37
  • 2.5 Üst Bitenler: %36 | KG Var Bitenler: %44 | İlk Yarı 0.5 Üst: %65
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.12 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
21.02.2020Fransa Ligue 3Gazelec Ajaccio - Dunkerque0:2 (0:2)2.75 / 2.45 / 2.10
14.02.2020Fransa Ligue 2Paris FC - Le Havre1:0 (1:0)2.75 / 2.45 / 2.10
04.02.2020Kolombiya Primera A AperturaAguilas Doradas - Santa Fe1:0 (0:0)2.75 / 2.45 / 2.10
22.12.2021Senegal 1.LigDouanes - Jaraaf1:3 (0:1)2.75 / 2.46 / 2.10
02.05.2021İspanya 2.Lig B Grup 2 2. Aşama Yükselme Play Off GrubuTarazona - Real Union1:2 (0:1)2.75 / 2.50 / 2.10
06.10.2020Brezilya Serie BOeste - Operario PR0:1 (0:1)2.75 / 2.50 / 2.10

Sıkça Sorulan Sorular

Green Buffaloes - ZESCO United maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Zambiya Süper Lig Grup B kapsamındaki Green Buffaloes - ZESCO United karşılaşması 05.11.2026 tarihinde saat 16:00'da başlayacaktır.

Green Buffaloes - ZESCO United açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.85 (açılış: 2.85, %28 adil olasılık), beraberlik oranı 2.46 (açılış: 2.46, %33), MS 2 oranı ise 2.1 (açılış: 2.1, %39) seviyesindedir.

Green Buffaloes - ZESCO United maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.85 / 2.46 / 2.1) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %31'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %32'i Beraberlik (X), %37'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %36'i 2.5 Üst ve %44'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.12 gol).

Green Buffaloes - ZESCO United maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı -, 2.5 Alt oranı -, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Green Buffaloes son 15 arşiv maçında maç başı 1.80 gol atmış, maçlarının %67'i 2.5 Üst ve %67'i KG Var bitmiştir. ZESCO United ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.27 gol ortalaması yakalamış, %33 2.5 Üst ve %47 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler