Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Slovenya 2.SNL › Jesenice - ND Slovan Ljubljana
Jesenice 0:0 ND Slovan Ljubljana Maç Sonucu ve Kapanış Oranı Analizi
Slovenya 2.SNL fikstüründe 08.11.2026 saat 16:00'da oynanacak Jesenice - ND Slovan Ljubljana karşılaşması için bülten oran marjı (%23.2) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %47, beraberlik %25, deplasman galibiyeti ise %28 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Model Doğru Bildi mi? Maç Sonucu & Kapanış Oranları Özeti (Jesenice 0:0 ND Slovan Ljubljana)
[MODEL YANILDI · ŞEFFAF ARŞİV KAYDI] Jesenice – ND Slovan Ljubljana karşılaşması 0:0 (İlk Yarı: 0:0) skoruyla tamamlandı. Maç öncesi marj arındırılmış (%23.2) olasılık modelimiz bu müsabaka için %59 güven oranıyla KG Var yönünde sinyal üretmişti; 90 dakika sonunda toplam 0 gol kaydedildi ve gerçekleşen kapanış oranı 3.2 olarak tescillendi.
- Model Doğrulama Durumu (Verdict): MODEL YANILDI · ŞEFFAF ARŞİV KAYDI — Maç Öncesi Tahmin: KG Var (%59)
- Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS X (Beraberlik) — Kapanış Oranı: 3.2
- 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Alt Geldi (Toplam 0 gol, oran: 1.87)
- Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Yok Geldi (oran: 1.97)
Jesenice - ND Slovan Ljubljana Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Slovenya 2.SNL — 08.11.2026 16:00
- Takım Analiz Merkezleri: Jesenice Tahminleri & İstatistikleri · ND Slovan Ljubljana Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.73 (%47) | X: 3.2 (%25) | MS2: 2.93 (%28)
- Açılış Oranları: MS1: 1.73 | X: 3.2 | MS2: 2.93
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.87 | 2.5 Üst: 1.43
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.38 | KG Yok: 1.97
- Maç Skoru: 0:0 (İY: 0:0)
- İstatistiksel Model Özeti: KG Var (%59 uyum)
Jesenice - ND Slovan Ljubljana İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (2 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 2 karşılaşmada Jesenice 0 galibiyet, ND Slovan Ljubljana 2 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %50'i 2.5 Üst, %50'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 3.00 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 25.10.2025 | Slovenya 2.SNL | Jesenice - ND Slovan Ljubljana | 2:3 (1:0) | 3.03 / 3.11 / 1.75 |
| 07.05.2026 | Slovenya 2.SNL | ND Slovan Ljubljana - Jesenice | 1:0 (1:0) | 1.43 / 3.48 / 3.96 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.73 / 3.2 / 2.93) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %49'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %26'i Beraberlik (X), %25'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %56'i 2.5 Üst ve %56'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.99 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %49 | Beraberlik (X): %26 | MS 2: %25
- 2.5 Üst Bitenler: %56 | KG Var Bitenler: %56 | İlk Yarı 0.5 Üst: %73
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.99 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 27.06.2026 | Letonya 1.Lig | Super Nova II - Tukums II | 3:1 (0:0) | 1.67 / 3.34 / 2.93 |
| 20.08.2023 | Avustralya NPL Queensland | Redlands United - Brisbane Roar II | 3:0 (2:0) | 1.67 / 3.35 / 2.94 |
| 16.01.2024 | Portekiz U23 Ulusal Şampiyona Şampiyonluk Turu | Estoril U23 - Estrela U23 | 1:1 (0:0) | 1.67 / 3.36 / 2.94 |
| 08.04.2023 | Almanya Bölgesel Lig Güney Batı | Homburg - Stuttgart II | 2:0 (0:0) | 1.67 / 3.36 / 2.94 |
| 06.11.2021 | Almanya Bölgesel Lig Kuzey Güney Grubu | SW Rehden - Hannover 96 II | 2:2 (0:1) | 1.68 / 3.10 / 2.95 |
| 20.06.2021 | ABD MLS | Austin - San Jose Earthquakes | 0:0 (0:0) | 1.68 / 3.10 / 2.95 |
Sıkça Sorulan Sorular
Jesenice - ND Slovan Ljubljana maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Slovenya 2.SNL kapsamındaki Jesenice - ND Slovan Ljubljana karşılaşması 08.11.2026 tarihinde saat 16:00'da başlayacaktır.
Jesenice - ND Slovan Ljubljana açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 1.73 (açılış: 1.73, %47 adil olasılık), beraberlik oranı 3.2 (açılış: 3.2, %25), MS 2 oranı ise 2.93 (açılış: 2.93, %28) seviyesindedir.
Jesenice - ND Slovan Ljubljana maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.73 / 3.2 / 2.93) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %49'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %26'i Beraberlik (X), %25'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %56'i 2.5 Üst ve %56'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.99 gol).
Jesenice - ND Slovan Ljubljana maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.43, 2.5 Alt oranı 1.87, KG Var oranı 1.38 ve KG Yok oranı 1.97 olarak açılmıştır.
Günün Diğer Maç Analizleri
- New York Red Bulls - Atlanta United Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- DC United - New York City FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- CF Montreal - Vancouver Whitecaps Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Orlando City - New England Revolution Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Chicago Fire - Columbus Crew Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Philadelphia Union - Toronto FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- FC Cincinnati - Nashville SC Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
- Inter Miami - Charlotte Maç Tahmini ve Oran Analizi (ABD MLS)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler