Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Uganda Premier Lig › Kampala City - Maroons

Kampala City - Maroons Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Uganda Premier Lig fikstüründe 04.11.2026 saat 20:00'da oynanacak Kampala City - Maroons karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %67, beraberlik %22, deplasman galibiyeti ise %11 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Kampala City - Maroons Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Kampala City - Maroons Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Kampala City Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 10G - 4B - 1M (%67 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %57, Maç Başı Attığı Gol: 1.73, Yediği Gol: 0.67 (Son 5: Mbarara City 1:3 Kampala City | Kampala City 2:1 Lugazi Municipal | Kampala City 3:1 AS Kigali | Wakiso Giants 0:3 Kampala City | Busoga United 0:1 Kampala City)
  • Maroons Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 7B - 4M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %40, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %40, Maç Başı Attığı Gol: 1.20, Yediği Gol: 1.00 (Son 5: Entebbe UPPC 0:0 Maroons | NEC 2:1 Maroons | Maroons 2:0 Express | Mbarara City 0:0 Maroons | Maroons 3:0 Busoga United)

Kampala City - Maroons İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (4 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 4 karşılaşmada Kampala City 2 galibiyet, Maroons 0 galibiyet almış, 2 maç berabere bitmiştir. Maçların %50'i 2.5 Üst, %0'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
31.10.2024Uganda Premier LigKampala City - Maroons5:0 (3:0)1.22 / 3.81 / 6.9
02.03.2025Uganda Premier LigMaroons - Kampala City0:0 (0:0)2.96 / 2.75 / 1.92
21.01.2026Uganda Premier LigMaroons - Kampala City0:0 (0:0)3.32 / 2.84 / 1.78
07.05.2026Uganda Premier LigKampala City - Maroons3:0 (1:0)1.26 / 3.52 / 6.27

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.21 / 3.76 / 7.05) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %67'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %19'i Beraberlik (X), %14'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %65'i 2.5 Üst ve %55'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.45 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %67 | Beraberlik (X): %19 | MS 2: %14
  • 2.5 Üst Bitenler: %65 | KG Var Bitenler: %55 | İlk Yarı 0.5 Üst: %75
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.45 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
17.02.2024Yunanistan Süper LigPanathinaikos - Lamia2:2 (1:1)1.13 / 4.75 / 7.05
31.03.2026İngiltere Ulusal Lig N / S KuzeyAFC Fylde - Marine2:0 (1:0)1.13 / 4.78 / 7.05
27.08.2025Macaristan NB III GüneydoğuGyulai Termal - Szegedi VSE4:0 (0:0)1.13 / 4.85 / 7.05
18.08.2023Avusturya 1.LigGrazer AK - Sturm Graz II1:0 (1:0)1.12 / 4.92 / 7.05
14.05.2024Çek Cumhuriyeti Czech Liga Şampiyonluk TuruSparta Prag - Banik Ostrava2:1 (1:0)1.12 / 5.35 / 7.05
02.08.2026Belarus Premier LigDinamo Brest - Belshina4:0 (2:0)1.13 / 4.64 / 7.06

Sıkça Sorulan Sorular

Kampala City - Maroons maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Uganda Premier Lig kapsamındaki Kampala City - Maroons karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 20:00'da başlayacaktır.

Kampala City - Maroons açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.21 (açılış: 1.21, %67 adil olasılık), beraberlik oranı 3.76 (açılış: 3.76, %22), MS 2 oranı ise 7.05 (açılış: 7.05, %11) seviyesindedir.

Kampala City - Maroons maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.21 / 3.76 / 7.05) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %67'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %19'i Beraberlik (X), %14'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %65'i 2.5 Üst ve %55'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.45 gol).

Kampala City - Maroons maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.69, 2.5 Alt oranı 1.56, KG Var oranı 1.98 ve KG Yok oranı 1.37 olarak açılmıştır. Kampala City son 15 arşiv maçında maç başı 1.73 gol atmış, maçlarının %47'i 2.5 Üst ve %53'i KG Var bitmiştir. Maroons ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.20 gol ortalaması yakalamış, %40 2.5 Üst ve %53 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler