Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması › Lens U19 - Como U19

Lens U19 - Como U19 Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması fikstüründe 04.11.2026 saat 16:00'da oynanacak Lens U19 - Como U19 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.5) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %45, beraberlik %23, deplasman galibiyeti ise %32 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Lens U19 - Como U19 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Lens U19 - Como U19 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Lens U19 Son Maç Formu (11 arşiv maçı): 6G - 2B - 3M (%55 Galibiyet), 2.5 Üst: %64, KG Var: %64, İY 0.5 Üst: %91, Maç Başı Attığı Gol: 1.73, Yediği Gol: 1.45 (Son 5: Sevilla U19 0:1 Lens U19 | Lens U19 1:0 Arsenal U19 | Lens U19 2:1 PSV U19 | PSV U19 2:0 Lens U19 | Arsenal U19 0:2 Lens U19)
  • Como U19 Son Maç Formu (4 arşiv maçı): 1G - 1B - 2M (%25 Galibiyet), 2.5 Üst: %50, KG Var: %75, İY 0.5 Üst: %75, Maç Başı Attığı Gol: 1.25, Yediği Gol: 1.75 (Son 5: Como U19 2:1 Manchester United U19 | Feyenoord U19 1:0 Como U19 | Como U19 1:1 RB Leipzig U19 | Genoa U20 4:2 Como U19)

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.82 / 3.45 / 2.53) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %48'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %32'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %74'i 2.5 Üst ve %68'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.77 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %48 | Beraberlik (X): %20 | MS 2: %32
  • 2.5 Üst Bitenler: %74 | KG Var Bitenler: %68 | İlk Yarı 0.5 Üst: %78
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.77 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
30.05.2026İsviçre 1.Lig PromotionBreitenrain - Young Boys II3:0 (1:0)1.77 / 3.57 / 2.53
06.09.2025İzlanda 2.LigKormakur / Hvöt - KFG Gardabar3:1 (-)1.77 / 3.73 / 2.53
25.05.2024Norveç 3.Lig Grup 2Brodd - Vindbjart2:0 (1:0)1.77 / 3.73 / 2.53
06.08.2024Galler FAW Championship KuzeyLlay Miners Welfare - Ruthin Town3:5 (2:1)1.77 / 3.75 / 2.53
18.01.2023Uluslararası DüelloTrabzonspor (D) - Real Betis (D)1:1 (-)1.76 / 3.50 / 2.53
14.05.2026Norveç 3.Lig Grup 4Hinna - Haugesund II2:2 (2:1)1.76 / 3.60 / 2.53

Sıkça Sorulan Sorular

Lens U19 - Como U19 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması kapsamındaki Lens U19 - Como U19 karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 16:00'da başlayacaktır.

Lens U19 - Como U19 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.82 (açılış: 1.82, %45 adil olasılık), beraberlik oranı 3.45 (açılış: 3.45, %23), MS 2 oranı ise 2.53 (açılış: 2.53, %32) seviyesindedir.

Lens U19 - Como U19 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.82 / 3.45 / 2.53) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %48'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %32'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %74'i 2.5 Üst ve %68'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.77 gol).

Lens U19 - Como U19 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.26, 2.5 Alt oranı 2.26, KG Var oranı 1.25 ve KG Yok oranı 2.32 olarak açılmıştır. Lens U19 son 11 arşiv maçında maç başı 1.73 gol atmış, maçlarının %64'i 2.5 Üst ve %64'i KG Var bitmiştir. Como U19 ise son 4 arşiv maçında maç başı 1.25 gol ortalaması yakalamış, %50 2.5 Üst ve %75 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler