Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması › Manchester United U19 - AS Roma U19
Manchester United U19 1:1 AS Roma U19 Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları
UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması fikstüründe 03.11.2026 saat 16:00'da oynanacak Manchester United U19 - AS Roma U19 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %49, beraberlik %23, deplasman galibiyeti ise %28 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları Özeti (Manchester United U19 1:1 AS Roma U19)
Manchester United U19 - AS Roma U19 karşılaşması 1:1 skoruyla (İlk Yarı: 1:0) tamamlanmıştır.
- Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS X (Beraberlik) — Kapanış Oranı: 3.45
- 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Alt Geldi (Toplam 2 gol, oran: 2.31)
- Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Var Geldi (oran: -)
- Maç Öncesi Model Tahmini: 2.5 Üst (%65 model güveni)
Manchester United U19 - AS Roma U19 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması — 03.11.2026 16:00
- Takım Analiz Merkezleri: Manchester United U19 Tahminleri & İstatistikleri · AS Roma U19 Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.65 (%49) | X: 3.45 (%23) | MS2: 2.96 (%28)
- Açılış Oranları: MS1: 1.65 | X: 3.45 | MS2: 2.96
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 2.31 | 2.5 Üst: 1.25
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: - | KG Yok: -
- Maç Skoru: 1:1 (İY: 1:0)
- İstatistiksel Model Özeti: 2.5 Üst (%65 uyum)
Manchester United U19 - AS Roma U19 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Manchester United U19 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 3B - 6M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %73, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %87, Maç Başı Attığı Gol: 1.53, Yediği Gol: 1.53 (Son 5: Young Boys U19 0:1 Manchester United U19 | Manchester United U19 1:4 Villarreal U19 | Manchester United U19 4:2 Atalanta U19 | Atalanta U19 1:2 Manchester United U19 | Villarreal U19 1:2 Manchester United U19)
- AS Roma U19 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 8G - 4B - 3M (%53 Galibiyet), 2.5 Üst: %53, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 2.00, Yediği Gol: 1.07 (Son 5: AS Roma U19 1:0 Verona U19 | Inter U19 1:1 AS Roma U19 | AS Roma U19 3:2 Atalanta U19 | Genoa U19 1:2 AS Roma U19 | Bologna U19 0:2 AS Roma U19)
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.65 / 3.45 / 2.96) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %59'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %15'i Beraberlik (X), %26'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %73'i 2.5 Üst ve %68'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.74 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %59 | Beraberlik (X): %15 | MS 2: %26
- 2.5 Üst Bitenler: %73 | KG Var Bitenler: %68 | İlk Yarı 0.5 Üst: %77
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.74 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 30.05.2021 | Avustralya A-Lig | Wellington Phoenix - Perth Glory | 2:2 (1:0) | 1.60 / 3.40 / 2.95 |
| 07.03.2022 | Estonya Esiliiga A | Nomme United - FC Elva | 1:1 (0:0) | 1.60 / 3.50 / 2.95 |
| 15.04.2023 | Letonya 1.Lig | JDFS Alberts - Saldus SS / Leevon | 1:1 (1:0) | 1.59 / 3.69 / 2.96 |
| 16.04.2023 | Norveç 3.Lig Grup 6 | Skjervoy - Skeid II | 3:2 (2:1) | 1.59 / 3.71 / 2.96 |
| 25.05.2024 | Sırbistan Süper Lig Şampiyonluk Turu | FK Partizan - Radnicki 1923 Kragujevac | 2:2 (0:1) | 1.59 / 3.85 / 2.96 |
| 30.09.2023 | Norveç 3.Lig Grup 2 | Spjelkavik - Molde II | 5:1 (0:0) | 1.59 / 3.72 / 2.95 |
Sıkça Sorulan Sorular
Manchester United U19 - AS Roma U19 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması kapsamındaki Manchester United U19 - AS Roma U19 karşılaşması 03.11.2026 tarihinde saat 16:00'da başlayacaktır.
Manchester United U19 - AS Roma U19 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 1.65 (açılış: 1.65, %49 adil olasılık), beraberlik oranı 3.45 (açılış: 3.45, %23), MS 2 oranı ise 2.96 (açılış: 2.96, %28) seviyesindedir.
Manchester United U19 - AS Roma U19 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.65 / 3.45 / 2.96) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %59'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %15'i Beraberlik (X), %26'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %73'i 2.5 Üst ve %68'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.74 gol).
Manchester United U19 - AS Roma U19 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.25, 2.5 Alt oranı 2.31, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Manchester United U19 son 15 arşiv maçında maç başı 1.53 gol atmış, maçlarının %73'i 2.5 Üst ve %60'i KG Var bitmiştir. AS Roma U19 ise son 15 arşiv maçında maç başı 2.00 gol ortalaması yakalamış, %53 2.5 Üst ve %67 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Xelaju MC - Marquense Maç Tahmini ve Oran Analizi (Guatemala Ulusal Lig Apertura)
- Monagas - Caracas FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (Venezuela Premier Lig Clausura Quadrangular Grup B)
- Chapecoense - Mirassol FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Aurora - Independiente Petrolero Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Nkana - Kansanshi Dynamos Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup A)
- Zanaco - Man Utd Zambia Academy Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup A)
- Red Arrows - Nkwazi Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup B)
- Internacional - Coritiba Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler