Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Zambiya Süper Lig Grup B › Mutondo Stars - Mufulira Wanderers

Mutondo Stars 1:1 Mufulira Wanderers Maç Sonucu ve Kapanış Oranı Analizi

Zambiya Süper Lig Grup B fikstüründe 05.11.2026 saat 16:30'da oynanacak Mutondo Stars - Mufulira Wanderers karşılaşması için bülten oran marjı (%23.4) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %27, beraberlik %33, deplasman galibiyeti ise %40 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Model Doğru Bildi mi? Maç Sonucu & Kapanış Oranları Özeti (Mutondo Stars 1:1 Mufulira Wanderers)

[MODEL YANILDI · ŞEFFAF ARŞİV KAYDI] Zambiya Süper Lig Grup B arşivine 1:1 (İlk Yarı: 0:1) sonucuyla geçen Mutondo Stars – Mufulira Wanderers maçında modelimiz maç önü bülteninde MS 2 (%40 olasılık) tercihini öne çıkarmıştı. Karşılaşmada toplam 2 gol üretilirken, 2.5 baremi 2.5 Alt (-) ve karşılıklı gol marketi KG Var (-) olarak tamamlandı.

  • Model Doğrulama Durumu (Verdict): MODEL YANILDI · ŞEFFAF ARŞİV KAYDI — Maç Öncesi Tahmin: MS 2 (%40)
  • Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS X (Beraberlik) — Kapanış Oranı: 2.48
  • 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Alt Geldi (Toplam 2 gol, oran: -)
  • Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Var Geldi (oran: -)

Mutondo Stars - Mufulira Wanderers Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Mutondo Stars - Mufulira Wanderers Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Mutondo Stars Son Maç Formu (4 arşiv maçı): 0G - 0B - 4M (%0 Galibiyet), 2.5 Üst: %100, KG Var: %50, İY 0.5 Üst: %75, Maç Başı Attığı Gol: 0.75, Yediği Gol: 3.50 (Son 5: ZESCO United 5:0 Mutondo Stars | Chirundu United 3:0 Mutondo Stars | Kabwe Warriors 3:2 Mutondo Stars | Mutondo Stars 1:3 Red Arrows)
  • Mufulira Wanderers Son Maç Formu (2 arşiv maçı): 0G - 1B - 1M (%0 Galibiyet), 2.5 Üst: %0, KG Var: %0, İY 0.5 Üst: %50, Maç Başı Attığı Gol: 0.00, Yediği Gol: 0.50 (Son 5: Mufulira Wanderers 0:1 Chirundu United | ZESCO United 0:0 Mufulira Wanderers)

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3 / 2.48 / 2.01) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %26'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %35'i Beraberlik (X), %39'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %37'i 2.5 Üst ve %46'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.02 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %26 | Beraberlik (X): %35 | MS 2: %39
  • 2.5 Üst Bitenler: %37 | KG Var Bitenler: %46 | İlk Yarı 0.5 Üst: %57
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.02 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
19.02.2022Tunus 2.Lig Grup DSporting Ben Arous - Stade Gabesien1:0 (1:0)2.90 / 2.47 / 2.01
19.05.2022El Salvador Primera Lig Clausura Yarı FinalIsidro Metapan - Aguila1:2 (0:1)2.90 / 2.48 / 2.01
16.10.2021Yunanistan Süper LigApollon Smirnis - Asteras Tripolis0:1 (0:0)2.90 / 2.60 / 2.01
18.09.2021Japonya J2 LigTochigi SC - Mito HollyHock0:0 (0:0)2.90 / 2.60 / 2.01
01.08.2021Güney Kore K Lig 2Ansan Greeners - Jeonnam Dragons1:1 (1:0)2.90 / 2.60 / 2.01
14.08.2022Brezilya Serie ACorinthians - Palmeiras0:1 (0:0)2.90 / 2.61 / 2.01

Sıkça Sorulan Sorular

Mutondo Stars - Mufulira Wanderers maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Zambiya Süper Lig Grup B kapsamındaki Mutondo Stars - Mufulira Wanderers karşılaşması 05.11.2026 tarihinde saat 16:30'da başlayacaktır.

Mutondo Stars - Mufulira Wanderers açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 3 (açılış: 3, %27 adil olasılık), beraberlik oranı 2.48 (açılış: 2.48, %33), MS 2 oranı ise 2.01 (açılış: 2.01, %40) seviyesindedir.

Mutondo Stars - Mufulira Wanderers maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3 / 2.48 / 2.01) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %26'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %35'i Beraberlik (X), %39'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %37'i 2.5 Üst ve %46'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.02 gol).

Mutondo Stars - Mufulira Wanderers maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı -, 2.5 Alt oranı -, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Mutondo Stars son 4 arşiv maçında maç başı 0.75 gol atmış, maçlarının %100'i 2.5 Üst ve %50'i KG Var bitmiştir. Mufulira Wanderers ise son 2 arşiv maçında maç başı 0.00 gol ortalaması yakalamış, %0 2.5 Üst ve %0 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler