Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Zambiya Süper Lig Grup A › NAPSA Stars - Power Dynamos

NAPSA Stars 0:1 Power Dynamos Maç Sonucu ve Kapanış Oranı Analizi

Zambiya Süper Lig Grup A fikstüründe 05.11.2026 saat 16:00'da oynanacak NAPSA Stars - Power Dynamos karşılaşması için bülten oran marjı (%23.2) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %23, beraberlik %33, deplasman galibiyeti ise %44 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Model Doğru Bildi mi? Maç Sonucu & Kapanış Oranları Özeti (NAPSA Stars 0:1 Power Dynamos)

[MODEL DOĞRU BİLDİ ✓] Maç önü açılış-kapanış sapması ve %23.2 piyasa marjı arındırılarak oluşturulan MS 2 (%44) model tahmini, NAPSA Stars 0:1 Power Dynamos (İlk Yarı: 0:1) skoruyla doğruluk testinden geçti. Gerçekleşen 1-X-2 sonucu (MS 2 (Deplasman Galibiyeti)) 1.84 kapanış oranıyla arşiv kayıtlarına işlendi.

  • Model Doğrulama Durumu (Verdict): MODEL DOĞRU BİLDİ ✓ — Maç Öncesi Tahmin: MS 2 (%44)
  • Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS 2 (Deplasman Galibiyeti) — Kapanış Oranı: 1.84
  • 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Alt Geldi (Toplam 1 gol, oran: -)
  • Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Yok Geldi (oran: -)

NAPSA Stars - Power Dynamos Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

NAPSA Stars - Power Dynamos Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • NAPSA Stars Son Maç Formu (10 arşiv maçı): 2G - 4B - 4M (%20 Galibiyet), 2.5 Üst: %30, KG Var: %50, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 0.80, Yediği Gol: 1.40 (Son 5: NAPSA Stars 0:0 HCB Songo | HCB Songo 1:1 NAPSA Stars | Gor Mahia 0:1 NAPSA Stars | RSB Berkane 2:0 NAPSA Stars | NAPSA Stars 2:2 JS Kabylie)
  • Power Dynamos Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 8G - 4B - 3M (%53 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %71, Maç Başı Attığı Gol: 1.40, Yediği Gol: 0.93 (Son 5: Power Dynamos 1:2 Forest Rangers | Buildcon 0:0 Power Dynamos | Power Dynamos 0:0 Kafue Celtic | Power Dynamos 1:0 Lusaka Dynamos | Nkwazi 1:0 Power Dynamos)

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.54 / 2.46 / 1.84) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %23'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %30'i Beraberlik (X), %47'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %36'i 2.5 Üst ve %44'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.18 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %23 | Beraberlik (X): %30 | MS 2: %47
  • 2.5 Üst Bitenler: %36 | KG Var Bitenler: %44 | İlk Yarı 0.5 Üst: %60
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.18 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
03.01.2026Cezayir 2.Lig BatıRC Arbaa - JS El Biar1:3 (1:0)3.49 / 2.60 / 1.84
11.01.2021Cezayir 1.LigParadou - Belouizdad1:1 (1:1)3.50 / 2.40 / 1.85
21.02.2022İran Azadegan LigiVista Toorbin - Khooshe Talaee Saveh3:2 (2:2)3.50 / 2.41 / 1.83
19.02.2021İran Persian Gulf Pro LigGol Gohar Sirjan - Persepolis0:5 (0:1)3.50 / 2.45 / 1.85
25.01.2021İran Persian Gulf Pro LigAluminium Arak - Persepolis2:1 (2:1)3.50 / 2.45 / 1.85
25.01.2021İran Persian Gulf Pro LigMachine Sazi Tabriz FC - Foolad Khuzestan0:1 (0:1)3.50 / 2.45 / 1.85

Sıkça Sorulan Sorular

NAPSA Stars - Power Dynamos maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Zambiya Süper Lig Grup A kapsamındaki NAPSA Stars - Power Dynamos karşılaşması 05.11.2026 tarihinde saat 16:00'da başlayacaktır.

NAPSA Stars - Power Dynamos açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 3.54 (açılış: 3.54, %23 adil olasılık), beraberlik oranı 2.46 (açılış: 2.46, %33), MS 2 oranı ise 1.84 (açılış: 1.84, %44) seviyesindedir.

NAPSA Stars - Power Dynamos maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (3.54 / 2.46 / 1.84) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %23'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %30'i Beraberlik (X), %47'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %36'i 2.5 Üst ve %44'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.18 gol).

NAPSA Stars - Power Dynamos maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı -, 2.5 Alt oranı -, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. NAPSA Stars son 10 arşiv maçında maç başı 0.80 gol atmış, maçlarının %30'i 2.5 Üst ve %50'i KG Var bitmiştir. Power Dynamos ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.40 gol ortalaması yakalamış, %47 2.5 Üst ve %47 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler