Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Japonya J3 Lig › Osaka - Roasso Kumamoto
Osaka 2:1 Roasso Kumamoto Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları
Japonya J3 Lig fikstüründe 04.11.2026 saat 08:00'da oynanacak Osaka - Roasso Kumamoto karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %37, beraberlik %27, deplasman galibiyeti ise %36 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları Özeti (Osaka 2:1 Roasso Kumamoto)
Osaka - Roasso Kumamoto karşılaşması 2:1 skoruyla (İlk Yarı: 0:0) tamamlanmıştır.
- Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti) — Kapanış Oranı: 2.2
- 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Üst Geldi (Toplam 3 gol, oran: 1.57)
- Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Var Geldi (oran: 1.45)
- Maç Öncesi Model Tahmini: KG Var (%55 model güveni)
Osaka - Roasso Kumamoto Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Japonya J3 Lig — 04.11.2026 08:00
- Takım Analiz Merkezleri: Osaka Tahminleri & İstatistikleri · Roasso Kumamoto Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 2.2 (%37) | X: 2.98 (%27) | MS2: 2.26 (%36)
- Açılış Oranları: MS1: 2.01 | X: 2.88 | MS2: 2.57
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.67 | 2.5 Üst: 1.57
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.45 | KG Yok: 1.85
- Maç Skoru: 2:1 (İY: 0:0)
- İstatistiksel Model Özeti: KG Var (%55 uyum)
Osaka - Roasso Kumamoto Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Osaka Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 0B - 8M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %20, İY 0.5 Üst: %53, Maç Başı Attığı Gol: 0.87, Yediği Gol: 0.87 (Son 5: FC Gifu 1:0 Osaka | Kagoshima United 2:1 Osaka | Tegevajaro Miyazaki 0:1 Osaka | Osaka 0:3 Grulla Morioka | Ehime FC 2:1 Osaka)
- Roasso Kumamoto Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 9G - 2B - 4M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 1.87, Yediği Gol: 1.20 (Son 5: Kamatamare Sanuki 1:2 Roasso Kumamoto | Roasso Kumamoto 1:1 Gainare Tottori | Roasso Kumamoto 2:0 Fukushima United | Blaublitz Akita 2:1 Roasso Kumamoto | Roasso Kumamoto 2:2 Vanraure Hachinohe)
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.2 / 2.98 / 2.26) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %44'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %32'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %59'i 2.5 Üst ve %62'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.01 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %44 | Beraberlik (X): %24 | MS 2: %32
- 2.5 Üst Bitenler: %59 | KG Var Bitenler: %62 | İlk Yarı 0.5 Üst: %72
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.01 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | İngiltere Non League Premier Kuzey | Avro - Guiseley | 0:1 (0:0) | 2.22 / 3.14 / 2.20 |
| 06.11.2021 | İngiltere Ulusal Lig N / S Kuzey | Blyth Spartans - Leamington | 0:2 (0:1) | 2.10 / 2.95 / 2.26 |
| 29.12.2022 | Uluslararası Düello | Gaziantep (D) - Blackburn R. (D) | 1:1 (-) | 2.10 / 3.02 / 2.26 |
| 07.06.2026 | ABD USL Lig 2 Güney Merkez Grubu | East Atlanta - Apotheos | 2:4 (0:0) | 2.10 / 3.10 / 2.26 |
| 14.01.2023 | İngiltere Ulusal Lig N / S Güney | Eastbourne Borough - Worthing | 0:2 (0:1) | 2.10 / 3.13 / 2.26 |
| 02.09.2023 | Danimarka 3.Lig | SfB-Oure - Avarta | 4:0 (0:0) | 2.10 / 3.15 / 2.26 |
Sıkça Sorulan Sorular
Osaka - Roasso Kumamoto maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Japonya J3 Lig kapsamındaki Osaka - Roasso Kumamoto karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 08:00'da başlayacaktır.
Osaka - Roasso Kumamoto açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 2.2 (açılış: 2.01, %37 adil olasılık), beraberlik oranı 2.98 (açılış: 2.88, %27), MS 2 oranı ise 2.26 (açılış: 2.57, %36) seviyesindedir.
Osaka - Roasso Kumamoto maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.2 / 2.98 / 2.26) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %44'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %32'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %59'i 2.5 Üst ve %62'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.01 gol).
Osaka - Roasso Kumamoto maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.57, 2.5 Alt oranı 1.67, KG Var oranı 1.45 ve KG Yok oranı 1.85 olarak açılmıştır. Osaka son 15 arşiv maçında maç başı 0.87 gol atmış, maçlarının %33'i 2.5 Üst ve %20'i KG Var bitmiştir. Roasso Kumamoto ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.87 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %60 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Xelaju MC - Marquense Maç Tahmini ve Oran Analizi (Guatemala Ulusal Lig Apertura)
- Monagas - Caracas FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (Venezuela Premier Lig Clausura Quadrangular Grup B)
- Chapecoense - Mirassol FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Aurora - Independiente Petrolero Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Nkana - Kansanshi Dynamos Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup A)
- Zanaco - Man Utd Zambia Academy Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup A)
- Red Arrows - Nkwazi Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup B)
- Internacional - Coritiba Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler