Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Portekiz U23 Ulusal Şampiyona › Penafiel U23 - Famalicao U23
Penafiel U23 - Famalicao U23 Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi
Portekiz U23 Ulusal Şampiyona fikstüründe 04.11.2026 saat 20:00'da oynanacak Penafiel U23 - Famalicao U23 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %30, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %44 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Penafiel U23 - Famalicao U23 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: Portekiz U23 Ulusal Şampiyona — 04.11.2026 20:00
- Takım Analiz Merkezleri: Penafiel U23 Tahminleri & İstatistikleri · Famalicao U23 Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 2.74 (%30) | X: 3.11 (%26) | MS2: 1.83 (%44)
- Açılış Oranları: MS1: 2.47 | X: 3.05 | MS2: 2
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.85 | 2.5 Üst: 1.44
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.37 | KG Yok: 1.98
- İstatistiksel Model Özeti: KG Var (%60 uyum)
Penafiel U23 - Famalicao U23 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Penafiel U23 Son Maç Formu (9 arşiv maçı): 1G - 5B - 3M (%11 Galibiyet), 2.5 Üst: %44, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %78, Maç Başı Attığı Gol: 1.33, Yediği Gol: 1.44 (Son 5: Penafiel U23 2:3 Vizela U23 | Academico Viseu U23 0:0 Penafiel U23 | Penafiel U23 3:1 Benfica U23 | Rio Ave U23 1:0 Penafiel U23 | Sporting CP U23 1:1 Penafiel U23)
- Famalicao U23 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 7G - 3B - 5M (%47 Galibiyet), 2.5 Üst: %33, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %60, Maç Başı Attığı Gol: 1.47, Yediği Gol: 0.93 (Son 5: Famalicao U23 2:0 União de Leiria U23 | Sporting CP U23 0:0 Famalicao U23 | Estrela U23 0:2 Famalicao U23 | Gil Vicente U23 2:4 Famalicao U23 | Vizela U23 1:1 Famalicao U23)
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.74 / 3.11 / 1.83) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %29'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %25'i Beraberlik (X), %46'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %58'i 2.5 Üst ve %59'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.92 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %29 | Beraberlik (X): %25 | MS 2: %46
- 2.5 Üst Bitenler: %58 | KG Var Bitenler: %59 | İlk Yarı 0.5 Üst: %71
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.92 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 25.05.2022 | Ekvador Pro Lig Serie B | Buhos ULVR - El Nacional | 2:2 (2:1) | 2.64 / 3.10 / 1.83 |
| 14.06.2026 | İsveç 2.Lig Norra Svealand | Helges - Korsnas IF FK | 1:3 (1:2) | 2.64 / 3.18 / 1.83 |
| 25.08.2023 | Hollanda Eerste Divisie | Den Bosch - ADO Den Haag | 1:2 (0:0) | 2.64 / 3.18 / 1.83 |
| 05.05.2023 | Avustralya NPL Yeni Güney Galler | Wollongong Wolves - Blacktown City Demons | 0:0 (0:0) | 2.64 / 3.18 / 1.83 |
| 07.02.2023 | İngiltere Non League Premier Güney | North Leigh - Dorchester Town | 2:0 (2:0) | 2.64 / 3.20 / 1.83 |
| 04.07.2023 | Copa Libertadores U20 Grup A | Caracas U20 - O Higgins U20 | 4:1 (2:1) | 2.64 / 3.24 / 1.83 |
Sıkça Sorulan Sorular
Penafiel U23 - Famalicao U23 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
Portekiz U23 Ulusal Şampiyona kapsamındaki Penafiel U23 - Famalicao U23 karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 20:00'da başlayacaktır.
Penafiel U23 - Famalicao U23 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 2.74 (açılış: 2.47, %30 adil olasılık), beraberlik oranı 3.11 (açılış: 3.05, %26), MS 2 oranı ise 1.83 (açılış: 2, %44) seviyesindedir.
Penafiel U23 - Famalicao U23 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.74 / 3.11 / 1.83) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %29'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %25'i Beraberlik (X), %46'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %58'i 2.5 Üst ve %59'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.92 gol).
Penafiel U23 - Famalicao U23 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.44, 2.5 Alt oranı 1.85, KG Var oranı 1.37 ve KG Yok oranı 1.98 olarak açılmıştır. Penafiel U23 son 9 arşiv maçında maç başı 1.33 gol atmış, maçlarının %44'i 2.5 Üst ve %67'i KG Var bitmiştir. Famalicao U23 ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.47 gol ortalaması yakalamış, %33 2.5 Üst ve %33 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Xelaju MC - Marquense Maç Tahmini ve Oran Analizi (Guatemala Ulusal Lig Apertura)
- Monagas - Caracas FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (Venezuela Premier Lig Clausura Quadrangular Grup B)
- Chapecoense - Mirassol FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Aurora - Independiente Petrolero Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Nkana - Kansanshi Dynamos Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup A)
- Zanaco - Man Utd Zambia Academy Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup A)
- Red Arrows - Nkwazi Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup B)
- Internacional - Coritiba Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler