Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Meksika Liga MX Apertura › Pumas UNAM - Club America

Pumas UNAM – Club America Maç Analizi ve Oran Tahmini

Meksika Liga MX Apertura fikstüründe 08.11.2026 saat 06:00'da oynanacak Pumas UNAM - Club America karşılaşması için bülten oran marjı (%23.2) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %31, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %43 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Pumas UNAM - Club America Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Pumas UNAM - Club America İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (15 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 15 karşılaşmada Pumas UNAM 3 galibiyet, Club America 6 galibiyet almış, 6 maç berabere bitmiştir. Maçların %40'i 2.5 Üst, %40'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.27 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
07.03.2020Meksika Liga MX ClausuraPumas UNAM - Club America3:3 (1:1)2.45 / 2.75 / 2.25
08.07.2020Meksika Kupa Grup BPumas UNAM - Club America0:0 (0:0)4 / 3.35 / 1.48
04.10.2020Meksika Liga MX AperturaClub America - Pumas UNAM2:2 (1:1)1.8 / 3 / 2.85
03.05.2021Meksika Liga MX ClausuraPumas UNAM - Club America0:1 (0:0)2.15 / 2.8 / 2.45
04.10.2021Meksika Liga MX AperturaClub America - Pumas UNAM2:0 (1:0)1.44 / 3.2 / 4.6
25.11.2021Meksika Liga MX Apertura Çeyrek FinalPumas UNAM - Club America0:0 (0:0)2.7 / 2.38 / 2.26
28.11.2021Meksika Liga MX Apertura Çeyrek FinalClub America - Pumas UNAM1:3 (1:2)1.81 / 2.65 / 3.3
27.02.2022Meksika Liga MX ClausuraPumas UNAM - Club America0:0 (0:0)2.5 / 2.7 / 2.2
14.08.2022Meksika Liga MX AperturaPumas UNAM - Club America0:3 (0:1)2.7 / 2.81 / 2.01
23.04.2023Meksika Liga MX ClausuraClub America - Pumas UNAM1:1 (0:0)1.38 / 3.74 / 4.13

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.58 / 3.09 / 1.92) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %34'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %42'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %63'i 2.5 Üst ve %59'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.07 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %34 | Beraberlik (X): %24 | MS 2: %42
  • 2.5 Üst Bitenler: %63 | KG Var Bitenler: %59 | İlk Yarı 0.5 Üst: %78
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.07 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
18.06.2021Norveç 1.LigStjordals-Blink - Sandnes Ulf1:2 (1:1)2.49 / 3.00 / 1.91
26.03.2022Galler FAW Championship KuzeyLlanrhaeadr - Penrhyncoch0:3 (0:2)2.49 / 3.00 / 1.93
19.03.2022Litvanya 1.LigZalgiris II - Neptüna Klaipeda0:1 (-)2.49 / 3.05 / 1.91
06.11.2021Çek Cumhuriyeti FNLDukla Prag - Zbrojovka Brno1:0 (1:0)2.49 / 3.05 / 1.91
04.06.2021Finlandiya YkkösliigaMikkeli - KPV Kokkola2:1 (0:1)2.48 / 3.00 / 1.92
28.07.2026Hazırlık KulüplerMorecambe - AFC Fylde1:1 (0:0)2.48 / 3.18 / 1.92

Sıkça Sorulan Sorular

Pumas UNAM - Club America maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Meksika Liga MX Apertura kapsamındaki Pumas UNAM - Club America karşılaşması 08.11.2026 tarihinde saat 06:00'da başlayacaktır.

Pumas UNAM - Club America açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.58 (açılış: 2.58, %31 adil olasılık), beraberlik oranı 3.09 (açılış: 3.09, %26), MS 2 oranı ise 1.92 (açılış: 1.92, %43) seviyesindedir.

Pumas UNAM - Club America maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.58 / 3.09 / 1.92) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %34'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %24'i Beraberlik (X), %42'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %63'i 2.5 Üst ve %59'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.07 gol).

Pumas UNAM - Club America maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.34, 2.5 Alt oranı 2.05, KG Var oranı 1.28 ve KG Yok oranı 2.19 olarak açılmıştır.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler