Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Japonya J3 Lig › Roasso Kumamoto - Renofa Yamaguchi

Roasso Kumamoto – Renofa Yamaguchi Maç Analizi ve Oran Tahmini

Japonya J3 Lig fikstüründe 08.11.2026 saat 07:00'da oynanacak Roasso Kumamoto - Renofa Yamaguchi karşılaşması için bülten oran marjı (%23.2) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %37, beraberlik %27, deplasman galibiyeti ise %36 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Roasso Kumamoto - Renofa Yamaguchi Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Roasso Kumamoto - Renofa Yamaguchi İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (10 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 10 karşılaşmada Roasso Kumamoto 6 galibiyet, Renofa Yamaguchi 1 galibiyet almış, 3 maç berabere bitmiştir. Maçların %40'i 2.5 Üst, %70'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.30 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
20.02.2022Japonya J2 LigRenofa Yamaguchi - Roasso Kumamoto1:1 (1:0)2.5 / 2.6 / 2.27
18.07.2022Japonya J2 LigRoasso Kumamoto - Renofa Yamaguchi1:0 (0:0)1.53 / 3.15 / 3.95
11.03.2023Japonya J2 LigRenofa Yamaguchi - Roasso Kumamoto1:3 (0:1)2.36 / 2.68 / 2.27
12.11.2023Japonya J2 LigRoasso Kumamoto - Renofa Yamaguchi3:1 (2:1)1.69 / 3.15 / 3.07
03.04.2024Japonya J2 LigRenofa Yamaguchi - Roasso Kumamoto1:2 (0:0)2.1 / 2.72 / 2.61
20.10.2024Japonya J2 LigRoasso Kumamoto - Renofa Yamaguchi1:1 (1:1)1.82 / 2.89 / 3.04
23.03.2025Japonya J2 LigRenofa Yamaguchi - Roasso Kumamoto0:1 (0:1)2.19 / 2.76 / 2.48
02.11.2025Japonya J2 LigRoasso Kumamoto - Renofa Yamaguchi0:1 (0:0)2.33 / 2.81 / 2.27
08.02.2026Japonya J2/J3 100. Yıl Vizyon Ligi Batı-BRoasso Kumamoto - Renofa Yamaguchi2:1 (0:0)2.31 / 2.77 / 2.36
23.05.2026Japonya J2/J3 100. Yıl Vizyon Ligi Batı-BRenofa Yamaguchi - Roasso Kumamoto1:1 (1:0)1.93 / 2.68 / 2.86

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.22 / 2.97 / 2.25) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %47'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %21'i Beraberlik (X), %32'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %55'i 2.5 Üst ve %57'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.93 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %47 | Beraberlik (X): %21 | MS 2: %32
  • 2.5 Üst Bitenler: %55 | KG Var Bitenler: %57 | İlk Yarı 0.5 Üst: %73
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.93 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
02.11.2021İngiltere EFL Trophy Güney Grup DNorthampton Town - Brighton & Hove Alb. U211:2 (1:0)2.13 / 2.95 / 2.25
21.11.2021Malta Premier Lig AçılışSirens - Balzan FC1:6 (0:5)2.13 / 3.00 / 2.25
20.03.2026İtalya Primavera Şampiyonası 1Hellas Verona U20 - Torino U200:1 (0:1)2.12 / 3.08 / 2.25
30.09.2023İngiltere FA Cup Eleme 3.TurWeymouth - Bath City1:2 (0:1)2.12 / 3.11 / 2.25
17.05.2023İsveç 1.Lig KuzeyIF Sylvia - Örebro Syrianska2:3 (2:2)2.12 / 3.12 / 2.25
26.04.2026Tayland 1.LigChonburi - Muang Thong United0:0 (0:0)2.13 / 3.06 / 2.26

Sıkça Sorulan Sorular

Roasso Kumamoto - Renofa Yamaguchi maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Japonya J3 Lig kapsamındaki Roasso Kumamoto - Renofa Yamaguchi karşılaşması 08.11.2026 tarihinde saat 07:00'da başlayacaktır.

Roasso Kumamoto - Renofa Yamaguchi açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 2.22 (açılış: 2.22, %37 adil olasılık), beraberlik oranı 2.97 (açılış: 2.97, %27), MS 2 oranı ise 2.25 (açılış: 2.25, %36) seviyesindedir.

Roasso Kumamoto - Renofa Yamaguchi maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.22 / 2.97 / 2.25) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %47'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %21'i Beraberlik (X), %32'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %55'i 2.5 Üst ve %57'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.93 gol).

Roasso Kumamoto - Renofa Yamaguchi maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.53, 2.5 Alt oranı 1.73, KG Var oranı 1.43 ve KG Yok oranı 1.87 olarak açılmıştır.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler