Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › İran Persian Gulf Pro Lig › Sepahan - Malavan FC

Sepahan – Malavan FC Maç Analizi ve Oran Tahmini

İran Persian Gulf Pro Lig fikstüründe 06.11.2026 saat 15:00'da oynanacak Sepahan - Malavan FC karşılaşması için bülten oran marjı (%23.6) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %69, beraberlik %21, deplasman galibiyeti ise %10 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Sepahan - Malavan FC Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Sepahan - Malavan FC Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Sepahan Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 3B - 6M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %73, Maç Başı Attığı Gol: 1.27, Yediği Gol: 1.07 (Son 5: Al Ain 0:4 Sepahan | Al Sadd 3:0 Sepahan | Sepahan 1:1 Pars Jonoubi Jam | Tractor FC 2:1 Sepahan | Sepahan 1:0 Sanat Naft)
  • Malavan FC Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 9G - 4B - 2M (%60 Galibiyet), 2.5 Üst: %27, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %50, Maç Başı Attığı Gol: 1.20, Yediği Gol: 0.60 (Son 5: Malavan FC 1:2 Chadormalu SC | Nassaji Mazandaran 0:1 Malavan FC | Foolad Khuzestan 2:0 Malavan FC | Malavan FC 2:0 Arman Gohar | Malavan FC 1:0 Chadormalu SC)

Sepahan - Malavan FC İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (9 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 9 karşılaşmada Sepahan 2 galibiyet, Malavan FC 1 galibiyet almış, 6 maç berabere bitmiştir. Maçların %22'i 2.5 Üst, %56'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 1.67 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
19.12.2022İran Persian Gulf Pro LigMalavan FC - Sepahan0:0 (0:0)5.45 / 3.01 / 1.38
24.04.2023İran Persian Gulf Pro LigSepahan - Malavan FC1:1 (0:0)1.11 / 4.41 / 9.26
02.11.2023İran Persian Gulf Pro LigSepahan - Malavan FC2:3 (2:2)1.19 / 3.81 / 7.33
21.04.2024İran Persian Gulf Pro LigMalavan FC - Sepahan1:2 (1:0)2.72 / 2.7 / 2.05
13.09.2024İran Persian Gulf Pro LigSepahan - Malavan FC1:0 (1:0)1.45 / 3.08 / 4.66
07.02.2025İran Persian Gulf Pro LigMalavan FC - Sepahan1:1 (0:1)3.3 / 2.57 / 1.88
26.04.2025İran Hazfi Kupası Çeyrek FinalMalavan FC - Sepahan0:0 (0:0)3.68 / 2.57 / 1.8
19.08.2025İran Persian Gulf Pro LigMalavan FC - Sepahan1:1 (0:1)5.68 / 2.51 / 1.53
17.01.2026İran Persian Gulf Pro LigSepahan - Malavan FC0:0 (0:0)1.43 / 3.02 / 5.38

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.17 / 3.83 / 8.34) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %79'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %13'i Beraberlik (X), %8'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %72'i 2.5 Üst ve %55'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.74 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %79 | Beraberlik (X): %13 | MS 2: %8
  • 2.5 Üst Bitenler: %72 | KG Var Bitenler: %55 | İlk Yarı 0.5 Üst: %81
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.74 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
09.08.2025Almanya Bölgesel Lig Kuzey DoğuHallescher FC - Hertha Zehlendorf5:1 (2:0)1.10 / 5.03 / 8.34
11.10.2025İtalya Kadınlar Serie ALazio (K) - Genoa (K)2:1 (1:0)1.10 / 5.10 / 8.34
22.10.2022Almanya Bölgesel Lig BatıPreussen Münster - Düren Merzenich2:0 (0:0)1.10 / 5.16 / 8.34
13.06.2026Litvanya 1.LigMinija - BFA3:0 (2:0)1.10 / 4.62 / 8.35
01.12.2024Ekvador Pro Lig 2. TurLDU Quito - Deportivo Cuenca5:0 (4:0)1.10 / 4.80 / 8.35
16.09.2025UEFA Gençlik Ligi Lig AşamasıPSV U19 - Union Saint-Gilloise U196:2 (4:2)1.10 / 4.96 / 8.35

Sıkça Sorulan Sorular

Sepahan - Malavan FC maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

İran Persian Gulf Pro Lig kapsamındaki Sepahan - Malavan FC karşılaşması 06.11.2026 tarihinde saat 15:00'da başlayacaktır.

Sepahan - Malavan FC açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.17 (açılış: 1.21, %69 adil olasılık), beraberlik oranı 3.83 (açılış: 3.53, %21), MS 2 oranı ise 8.34 (açılış: 8.03, %10) seviyesindedir.

Sepahan - Malavan FC maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.17 / 3.83 / 8.34) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %79'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %13'i Beraberlik (X), %8'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %72'i 2.5 Üst ve %55'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.74 gol).

Sepahan - Malavan FC maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı -, 2.5 Alt oranı -, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Sepahan son 15 arşiv maçında maç başı 1.27 gol atmış, maçlarının %47'i 2.5 Üst ve %40'i KG Var bitmiştir. Malavan FC ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.20 gol ortalaması yakalamış, %27 2.5 Üst ve %33 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler