Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › UEFA Gençlik Ligi 2.Tur › Sheriff U19 - FCV Farul U19
Sheriff U19 - FCV Farul U19 Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi
UEFA Gençlik Ligi 2.Tur fikstüründe 04.11.2026 saat 19:00'da oynanacak Sheriff U19 - FCV Farul U19 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.5) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %28, beraberlik %26, deplasman galibiyeti ise %46 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Sheriff U19 - FCV Farul U19 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: UEFA Gençlik Ligi 2.Tur — 04.11.2026 19:00
- Takım Analiz Merkezleri: Sheriff U19 Tahminleri & İstatistikleri · FCV Farul U19 Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 2.91 (%28) | X: 3.13 (%26) | MS2: 1.75 (%46)
- Açılış Oranları: MS1: 2.91 | X: 3.13 | MS2: 1.75
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.98 | 2.5 Üst: 1.38
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: - | KG Yok: -
- İstatistiksel Model Özeti: 2.5 Üst (%59 uyum)
Sheriff U19 - FCV Farul U19 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Sheriff U19 Son Maç Formu (7 arşiv maçı): 1G - 1B - 5M (%14 Galibiyet), 2.5 Üst: %57, KG Var: %29, İY 0.5 Üst: %86, Maç Başı Attığı Gol: 0.86, Yediği Gol: 3.14 (Son 5: Sheriff U19 0:0 Kızılyıldız U19 | FCV Farul U19 2:0 Sheriff U19 | Sheriff U19 0:5 Shakhtar Donetsk U19 | Sheriff U19 2:4 Inter U19 | Shakhtar Donetsk U19 6:0 Sheriff U19)
- FCV Farul U19 Son Maç Formu (5 arşiv maçı): 2G - 0B - 3M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %20, KG Var: %20, İY 0.5 Üst: %80, Maç Başı Attığı Gol: 1.00, Yediği Gol: 1.40 (Son 5: FCV Farul U19 2:0 Sheriff U19 | FCV Farul U19 2:0 IMT Novi Beograd U19 | IMT Novi Beograd U19 1:0 FCV Farul U19 | FCV Farul U19 0:2 Lokomotiva Zagreb U19 | Lokomotiva Zagreb U19 4:1 FCV Farul U19)
Sheriff U19 - FCV Farul U19 İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Sheriff U19 0 galibiyet, FCV Farul U19 1 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %0'i 2.5 Üst, %0'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.00 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | UEFA Gençlik Ligi 2.Tur | FCV Farul U19 - Sheriff U19 | 2:0 (1:0) | 1.37 / 3.94 / 4.01 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.91 / 3.13 / 1.75) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %29'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %26'i Beraberlik (X), %45'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %56'i 2.5 Üst ve %56'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.90 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %29 | Beraberlik (X): %26 | MS 2: %45
- 2.5 Üst Bitenler: %56 | KG Var Bitenler: %56 | İlk Yarı 0.5 Üst: %70
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.90 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 26.10.2026 | İngiltere 2.Lig | Walsall - Salford City | 2:4 (0:1) | 2.87 / 3.08 / 1.79 |
| 17.10.2026 | Japonya J3 Lig | Giravanz Kitakyushu - Osaka | 3:1 (1:0) | 2.88 / 3.02 / 1.80 |
| 18.04.2026 | İsveç 2.Lig Norra Götaland | Grebbestads IF - Herrestads | 2:1 (1:1) | 2.82 / 3.17 / 1.75 |
| 31.12.2023 | Kuveyt Premier Lig | Al Jahra - Kazma | 0:2 (0:1) | 2.82 / 3.23 / 1.75 |
| 05.08.2023 | Japonya J2 Lig | Fujieda MYFC - Montedio Yamagata | 1:2 (0:1) | 2.82 / 3.23 / 1.75 |
| 01.04.2023 | Avustralya NPL Kuzey YGG | New Lambton FC - Valentine Phoenix | 2:2 (1:1) | 2.82 / 3.24 / 1.75 |
Sıkça Sorulan Sorular
Sheriff U19 - FCV Farul U19 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
UEFA Gençlik Ligi 2.Tur kapsamındaki Sheriff U19 - FCV Farul U19 karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 19:00'da başlayacaktır.
Sheriff U19 - FCV Farul U19 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 2.91 (açılış: 2.91, %28 adil olasılık), beraberlik oranı 3.13 (açılış: 3.13, %26), MS 2 oranı ise 1.75 (açılış: 1.75, %46) seviyesindedir.
Sheriff U19 - FCV Farul U19 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.91 / 3.13 / 1.75) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %29'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %26'i Beraberlik (X), %45'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %56'i 2.5 Üst ve %56'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.90 gol).
Sheriff U19 - FCV Farul U19 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.38, 2.5 Alt oranı 1.98, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Sheriff U19 son 7 arşiv maçında maç başı 0.86 gol atmış, maçlarının %57'i 2.5 Üst ve %29'i KG Var bitmiştir. FCV Farul U19 ise son 5 arşiv maçında maç başı 1.00 gol ortalaması yakalamış, %20 2.5 Üst ve %20 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Xelaju MC - Marquense Maç Tahmini ve Oran Analizi (Guatemala Ulusal Lig Apertura)
- Monagas - Caracas FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (Venezuela Premier Lig Clausura Quadrangular Grup B)
- Chapecoense - Mirassol FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Aurora - Independiente Petrolero Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Nkana - Kansanshi Dynamos Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup A)
- Zanaco - Man Utd Zambia Academy Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup A)
- Red Arrows - Nkwazi Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup B)
- Internacional - Coritiba Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler