Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması › Slavia Prag U19 - Arsenal U19
Slavia Prag U19 - Arsenal U19 Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi
UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması fikstüründe 04.11.2026 saat 16:00'da oynanacak Slavia Prag U19 - Arsenal U19 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.1) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %49, beraberlik %21, deplasman galibiyeti ise %30 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Slavia Prag U19 - Arsenal U19 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması — 04.11.2026 16:00
- Takım Analiz Merkezleri: Slavia Prag U19 Tahminleri & İstatistikleri · Arsenal U19 Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.66 (%49) | X: 3.8 (%21) | MS2: 2.74 (%30)
- Açılış Oranları: MS1: 1.66 | X: 3.8 | MS2: 2.74
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 2.71 | 2.5 Üst: 1.15
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.18 | KG Yok: 2.59
- İstatistiksel Model Özeti: 2.5 Üst (%70 uyum)
Slavia Prag U19 - Arsenal U19 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Slavia Prag U19 Son Maç Formu (11 arşiv maçı): 5G - 2B - 4M (%45 Galibiyet), 2.5 Üst: %91, KG Var: %73, İY 0.5 Üst: %91, Maç Başı Attığı Gol: 2.45, Yediği Gol: 2.36 (Son 5: Genk U19 1:2 Slavia Prag U19 | Slavia Prag U19 2:4 Genk U19 | Sabah U19 0:3 Slavia Prag U19 | Slavia Prag U19 2:1 Lens U19 | Slavia Prag U19 5:0 Bodo / Glimt U19)
- Arsenal U19 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 2B - 9M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %93, Maç Başı Attığı Gol: 1.20, Yediği Gol: 1.87 (Son 5: Arsenal U19 1:2 PSV U19 | Lens U19 1:0 Arsenal U19 | Sevilla U19 2:1 Arsenal U19 | Arsenal U19 1:1 Sevilla U19 | Arsenal U19 0:2 Lens U19)
Slavia Prag U19 - Arsenal U19 İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Slavia Prag U19 1 galibiyet, Arsenal U19 0 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %100'i 2.5 Üst, %100'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 6.00 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 04.11.2025 | UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması | Slavia Prag U19 - Arsenal U19 | 5:1 (3:0) | 1.6 / 3.7 / 3.05 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.66 / 3.8 / 2.74) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %48'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %21'i Beraberlik (X), %31'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %72'i 2.5 Üst ve %69'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.67 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %48 | Beraberlik (X): %21 | MS 2: %31
- 2.5 Üst Bitenler: %72 | KG Var Bitenler: %69 | İlk Yarı 0.5 Üst: %76
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.67 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 16.06.2021 | İsveç Kupa 1.Tur | IF Sylvia - Assyriska Turab | 3:2 (1:1) | 1.66 / 3.40 / 2.75 |
| 12.04.2024 | İngiltere Premier Lig 2 (Lig 1) | Manchester City U21 - West Bromwich Albion U21 | 2:0 (1:0) | 1.66 / 3.83 / 2.75 |
| 16.10.2022 | Norveç 3.Lig Grup 6 | Harstad - Lilleström II | 4:3 (2:2) | 1.66 / 3.83 / 2.75 |
| 31.05.2026 | Norveç 3.Lig Grup 6 | Sandefjord II - Fram Larvik | 4:0 (2:0) | 1.65 / 3.71 / 2.74 |
| 27.08.2023 | Avustralya NPL Yeni Güney Galler | Western Sydney W. II - NWS Spirit | 3:3 (2:0) | 1.66 / 3.69 / 2.73 |
| 16.05.2026 | Avustralya Victoria NPL 1 | North Geelong Warriors - Langwarrin | 2:4 (2:3) | 1.66 / 3.71 / 2.73 |
Sıkça Sorulan Sorular
Slavia Prag U19 - Arsenal U19 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
UEFA Gençlik Ligi Lig Aşaması kapsamındaki Slavia Prag U19 - Arsenal U19 karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 16:00'da başlayacaktır.
Slavia Prag U19 - Arsenal U19 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 1.66 (açılış: 1.66, %49 adil olasılık), beraberlik oranı 3.8 (açılış: 3.8, %21), MS 2 oranı ise 2.74 (açılış: 2.74, %30) seviyesindedir.
Slavia Prag U19 - Arsenal U19 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.66 / 3.8 / 2.74) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %48'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %21'i Beraberlik (X), %31'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %72'i 2.5 Üst ve %69'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.67 gol).
Slavia Prag U19 - Arsenal U19 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.15, 2.5 Alt oranı 2.71, KG Var oranı 1.18 ve KG Yok oranı 2.59 olarak açılmıştır. Slavia Prag U19 son 11 arşiv maçında maç başı 2.45 gol atmış, maçlarının %91'i 2.5 Üst ve %73'i KG Var bitmiştir. Arsenal U19 ise son 15 arşiv maçında maç başı 1.20 gol ortalaması yakalamış, %60 2.5 Üst ve %60 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Xelaju MC - Marquense Maç Tahmini ve Oran Analizi (Guatemala Ulusal Lig Apertura)
- Monagas - Caracas FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (Venezuela Premier Lig Clausura Quadrangular Grup B)
- Chapecoense - Mirassol FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Aurora - Independiente Petrolero Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Nkana - Kansanshi Dynamos Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup A)
- Zanaco - Man Utd Zambia Academy Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup A)
- Red Arrows - Nkwazi Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup B)
- Internacional - Coritiba Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler