Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › UEFA Gençlik Ligi 2.Tur › Super Nova U19 - Hammarby U19

Super Nova U19 2:0 Hammarby U19 Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları

UEFA Gençlik Ligi 2.Tur fikstüründe 04.11.2026 saat 19:00'da oynanacak Super Nova U19 - Hammarby U19 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.6) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %18, beraberlik %22, deplasman galibiyeti ise %60 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları Özeti (Super Nova U19 2:0 Hammarby U19)

Super Nova U19 - Hammarby U19 karşılaşması 2:0 skoruyla tamamlanmıştır.

  • Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti) — Kapanış Oranı: 4.48
  • 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Alt Geldi (Toplam 2 gol, oran: 1.91)
  • Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Yok Geldi (oran: -)
  • Maç Öncesi Model Tahmini: MS 2 (%60 model güveni)

Super Nova U19 - Hammarby U19 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Super Nova U19 - Hammarby U19 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Super Nova U19 Son Maç Formu (2 arşiv maçı): 0G - 1B - 1M (%0 Galibiyet), 2.5 Üst: %0, KG Var: %0, İY 0.5 Üst: %0, Maç Başı Attığı Gol: 0.00, Yediği Gol: 0.50 (Son 5: Hammarby U19 1:0 Super Nova U19 | Cliftonville U19 0:0 Super Nova U19)
  • Hammarby U19 Son Maç Formu (1 arşiv maçı): 1G - 0B - 0M (%100 Galibiyet), 2.5 Üst: %0, KG Var: %0, İY 0.5 Üst: %0, Maç Başı Attığı Gol: 1.00, Yediği Gol: 0.00 (Son 5: Hammarby U19 1:0 Super Nova U19)

Super Nova U19 - Hammarby U19 İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Super Nova U19 0 galibiyet, Hammarby U19 1 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %0'i 2.5 Üst, %0'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 1.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
28.10.2026UEFA Gençlik Ligi 2.TurHammarby U19 - Super Nova U191:0 (0:0)1.07 / 5.9 / 7.98

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (4.48 / 3.67 / 1.35) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %13'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %23'i Beraberlik (X), %64'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %56'i 2.5 Üst ve %55'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.94 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %13 | Beraberlik (X): %23 | MS 2: %64
  • 2.5 Üst Bitenler: %56 | KG Var Bitenler: %55 | İlk Yarı 0.5 Üst: %69
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.94 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
29.11.2020Türkiye 2.Lig Beyaz GrupGümüşhanespor - Uşak Spor A.Ş.0:3 (0:0)4.40 / 3.30 / 1.35
10.10.2020Türkiye 2.Lig Kırmızı GrupPazarspor - Van Spor FK2:0 (0:0)4.40 / 3.30 / 1.35
06.11.2021İngiltere FA Cup 1.TurHayes & Yeading - Sutton United0:1 (0:0)4.40 / 3.45 / 1.35
04.11.2021Katar Yıldızlar LigiAl Khor - Al Arabi Doha0:2 (0:1)4.40 / 3.45 / 1.35
27.10.2021Almanya Bölgesel Lig BatıSportfreunde Lotte - Rot-Weiss Oberhausen1:2 (1:1)4.40 / 3.45 / 1.35
26.01.2020Fransa Ligue 1Lille - PSG0:2 (0:1)4.40 / 3.50 / 1.35

Sıkça Sorulan Sorular

Super Nova U19 - Hammarby U19 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

UEFA Gençlik Ligi 2.Tur kapsamındaki Super Nova U19 - Hammarby U19 karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 19:00'da başlayacaktır.

Super Nova U19 - Hammarby U19 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 4.48 (açılış: 4.48, %18 adil olasılık), beraberlik oranı 3.67 (açılış: 3.67, %22), MS 2 oranı ise 1.35 (açılış: 1.35, %60) seviyesindedir.

Super Nova U19 - Hammarby U19 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (4.48 / 3.67 / 1.35) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %13'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %23'i Beraberlik (X), %64'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %56'i 2.5 Üst ve %55'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.94 gol).

Super Nova U19 - Hammarby U19 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.41, 2.5 Alt oranı 1.91, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Super Nova U19 son 2 arşiv maçında maç başı 0.00 gol atmış, maçlarının %0'i 2.5 Üst ve %0'i KG Var bitmiştir. Hammarby U19 ise son 1 arşiv maçında maç başı 1.00 gol ortalaması yakalamış, %0 2.5 Üst ve %0 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler