Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Macaristan NB II › Szeged 2011 - BVSC

Szeged 2011 - BVSC Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Macaristan NB II fikstüründe 04.11.2026 saat 19:00'da oynanacak Szeged 2011 - BVSC karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %43, beraberlik %29, deplasman galibiyeti ise %28 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Szeged 2011 - BVSC Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

  • Lig / Başlama Saati: Macaristan NB II — 04.11.2026 19:00
  • Takım Analiz Merkezleri: Szeged 2011 Tahminleri & İstatistikleri · BVSC Tahminleri & İstatistikleri
  • Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.9 (%43) | X: 2.77 (%29) | MS2: 2.89 (%28)
  • Açılış Oranları: MS1: 1.9 | X: 2.77 | MS2: 2.89
  • 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.38 | 2.5 Üst: 1.96
  • Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.72 | KG Yok: 1.54
  • İstatistiksel Model Özeti: 2.5 Alt (%59 uyum)

Szeged 2011 - BVSC Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Szeged 2011 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 2B - 8M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %47, İY 0.5 Üst: %67, Maç Başı Attığı Gol: 0.87, Yediği Gol: 1.40 (Son 5: Szeged 2011 1:2 Bekescsaba | Csakvari TK 1:1 Szeged 2011 | Szeged 2011 1:1 Szentlorinc SE | Szombathelyi Haladas 2:0 Szeged 2011 | Szeged 2011 0:2 Budaörs)
  • BVSC Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 4G - 3B - 8M (%27 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %33, İY 0.5 Üst: %47, Maç Başı Attığı Gol: 0.87, Yediği Gol: 1.67 (Son 5: BVSC 1:0 Csakvari TK | BVSC 0:2 Kisvarda | Szentlorinc SE 1:2 BVSC | BVSC 2:3 Budaörs | BVSC 1:0 Szombathelyi Haladas)

Szeged 2011 - BVSC İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (6 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 6 karşılaşmada Szeged 2011 3 galibiyet, BVSC 0 galibiyet almış, 3 maç berabere bitmiştir. Maçların %33'i 2.5 Üst, %50'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
19.08.2023Macaristan NB IIBVSC - Szeged 20110:1 (0:0)2.63 / 2.93 / 1.94
25.02.2024Macaristan NB IISzeged 2011 - BVSC2:0 (1:0)1.43 / 3.17 / 4.72
22.09.2024Macaristan NB IIBVSC - Szeged 20110:0 (0:0)2.77 / 2.54 / 2.12
30.03.2025Macaristan NB IISzeged 2011 - BVSC2:2 (0:0)1.76 / 2.58 / 3.86
19.10.2025Macaristan NB IISzeged 2011 - BVSC2:1 (1:1)1.65 / 3.02 / 3.46
11.04.2026Macaristan NB IIBVSC - Szeged 20111:1 (1:0)2.07 / 2.65 / 2.64

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.9 / 2.77 / 2.89) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %43'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %30'i Beraberlik (X), %27'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %46'i 2.5 Üst ve %52'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.46 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %43 | Beraberlik (X): %30 | MS 2: %27
  • 2.5 Üst Bitenler: %46 | KG Var Bitenler: %52 | İlk Yarı 0.5 Üst: %68
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.46 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
11.04.2026İngiltere Ulusal Lig N / S KuzeyBuxton - Scarborough Athletic2:0 (1:0)1.80 / 2.95 / 2.89
28.03.2026İngiltere 2.LigSwindon Town - Fleetwood Town1:1 (1:0)1.80 / 2.95 / 2.89
08.03.2026İtalya Serie C Grup BForli - Livorno1:1 (1:1)1.80 / 2.95 / 2.89
17.02.2021Türkiye 3.Lig 2.GrupKahta 02 Spor - Darıca Gençlerbirliği1:3 (1:1)1.80 / 2.70 / 2.90
30.05.2021Japonya J1 LigVissel Kobe - Sagan Tosu1:1 (1:1)1.80 / 2.75 / 2.90
14.10.2020Türkiye 2.Lig Kırmızı GrupEtimesgut Spor - Elazığspor1:2 (0:2)1.80 / 2.75 / 2.90

Sıkça Sorulan Sorular

Szeged 2011 - BVSC maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Macaristan NB II kapsamındaki Szeged 2011 - BVSC karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 19:00'da başlayacaktır.

Szeged 2011 - BVSC açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.9 (açılış: 1.9, %43 adil olasılık), beraberlik oranı 2.77 (açılış: 2.77, %29), MS 2 oranı ise 2.89 (açılış: 2.89, %28) seviyesindedir.

Szeged 2011 - BVSC maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.9 / 2.77 / 2.89) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %43'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %30'i Beraberlik (X), %27'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %46'i 2.5 Üst ve %52'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.46 gol).

Szeged 2011 - BVSC maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.96, 2.5 Alt oranı 1.38, KG Var oranı 1.72 ve KG Yok oranı 1.54 olarak açılmıştır. Szeged 2011 son 15 arşiv maçında maç başı 0.87 gol atmış, maçlarının %47'i 2.5 Üst ve %47'i KG Var bitmiştir. BVSC ise son 15 arşiv maçında maç başı 0.87 gol ortalaması yakalamış, %47 2.5 Üst ve %33 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler