Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Slovenya 2.SNL › Tabor Sezana - ND Primorje

Tabor Sezana 1:0 ND Primorje Maç Sonucu ve Kapanış Oranı Analizi

Slovenya 2.SNL fikstüründe 07.11.2026 saat 03:00'da oynanacak Tabor Sezana - ND Primorje karşılaşması için bülten oran marjı (%23.8) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %60, beraberlik %23, deplasman galibiyeti ise %17 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Model Doğru Bildi mi? Maç Sonucu & Kapanış Oranları Özeti (Tabor Sezana 1:0 ND Primorje)

[MODEL DOĞRU BİLDİ ✓] 90 dakika sonunda tabelada 1:0 (İlk Yarı: 0:0) skoru yazarken, KargaTahmin kantitatif motorunun maç öncesi MS 1 (%60) projeksiyonu resmi maç sonucuyla karşılaştırıldı. Ev sahibi %60, beraberlik %23, deplasman %17 adil olasılık dağılımıyla başlayan mücadelede kazanan taraf tercihi 1.34 kapanış oranından sonuçlandı.

  • Model Doğrulama Durumu (Verdict): MODEL DOĞRU BİLDİ ✓ — Maç Öncesi Tahmin: MS 1 (%60)
  • Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti) — Kapanış Oranı: 1.34
  • 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Alt Geldi (Toplam 1 gol, oran: 1.64)
  • Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Yok Geldi (oran: 1.57)

Tabor Sezana - ND Primorje Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

  • Lig / Başlama Saati: Slovenya 2.SNL — 07.11.2026 03:00
  • Takım Analiz Merkezleri: Tabor Sezana Tahminleri & İstatistikleri · ND Primorje Tahminleri & İstatistikleri
  • Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 1.34 (%60) | X: 3.44 (%23) | MS2: 4.98 (%17)
  • Açılış Oranları: MS1: 1.34 | X: 3.44 | MS2: 4.98
  • 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.64 | 2.5 Üst: 1.6
  • Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.67 | KG Yok: 1.57
  • Maç Skoru: 1:0 (İY: 0:0)
  • İstatistiksel Model Özeti: MS 1 (%60 uyum)

Tabor Sezana - ND Primorje İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (3 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 3 karşılaşmada Tabor Sezana 0 galibiyet, ND Primorje 2 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %67'i 2.5 Üst, %67'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.67 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
28.10.2023Slovenya 2.SNLND Primorje - Tabor Sezana2:1 (0:0)1.12 / 4.55 / 7.82
19.05.2024Slovenya 2.SNLTabor Sezana - ND Primorje0:0 (0:0)4.19 / 3.86 / 1.38
29.10.2025Slovenya Kupa Son 32 TuruTabor Sezana - ND Primorje1:4 (1:3)3.05 / 3.26 / 1.69

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.34 / 3.44 / 4.98) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %68'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %12'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %54'i 2.5 Üst ve %51'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.82 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %68 | Beraberlik (X): %20 | MS 2: %12
  • 2.5 Üst Bitenler: %54 | KG Var Bitenler: %51 | İlk Yarı 0.5 Üst: %71
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 2.82 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
03.03.2026Kadınlar Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Lig C Grup 6Kazakistan (K) - Ermenistan (K)3:0 (1:0)1.32 / 3.59 / 4.98
29.04.2023Almanya Bölgesel Lig BayernGreuther Fürth II - Rain / Lech2:0 (0:0)1.32 / 3.55 / 4.99
09.12.2023Çek Cumhuriyeti Czech LigaSlovan Liberec - FC Fastav Zlin5:3 (2:1)1.32 / 3.59 / 4.99
10.02.2023Polonya 1.LigWisla Krakow - Resovia Rzeszow2:0 (2:0)1.32 / 3.59 / 4.99
17.12.2023Macaristan NB IPuskas FC - Mezokövesd-Zsory0:0 (0:0)1.32 / 3.56 / 4.97
02.09.2023Güney Kore K Lig 2Gimcheon Sangmu - Cheongju FC0:0 (0:0)1.32 / 3.56 / 4.97

Sıkça Sorulan Sorular

Tabor Sezana - ND Primorje maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Slovenya 2.SNL kapsamındaki Tabor Sezana - ND Primorje karşılaşması 07.11.2026 tarihinde saat 03:00'da başlayacaktır.

Tabor Sezana - ND Primorje açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.34 (açılış: 1.34, %60 adil olasılık), beraberlik oranı 3.44 (açılış: 3.44, %23), MS 2 oranı ise 4.98 (açılış: 4.98, %17) seviyesindedir.

Tabor Sezana - ND Primorje maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

390.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.34 / 3.44 / 4.98) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %68'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %12'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %54'i 2.5 Üst ve %51'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 2.82 gol).

Tabor Sezana - ND Primorje maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.6, 2.5 Alt oranı 1.64, KG Var oranı 1.67 ve KG Yok oranı 1.57 olarak açılmıştır.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler