Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › Litvanya 1.Lig › Tauras Taurage - Minija

Tauras Taurage - Minija Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi

Litvanya 1.Lig fikstüründe 04.11.2026 saat 15:00'da oynanacak Tauras Taurage - Minija karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %14, beraberlik %17, deplasman galibiyeti ise %69 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Tauras Taurage - Minija Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Tauras Taurage - Minija Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Tauras Taurage Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 5G - 5B - 5M (%33 Galibiyet), 2.5 Üst: %67, KG Var: %53, İY 0.5 Üst: %71, Maç Başı Attığı Gol: 1.67, Yediği Gol: 1.13 (Son 5: Ekranas 1:2 Tauras Taurage | FK Riteriai 2:0 Tauras Taurage | Ekranas 2:2 Tauras Taurage | Tauras Taurage 1:1 Hegelmann II | Garliava 0:0 Tauras Taurage)
  • Minija Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 3G - 3B - 9M (%20 Galibiyet), 2.5 Üst: %47, KG Var: %40, İY 0.5 Üst: %64, Maç Başı Attığı Gol: 0.80, Yediği Gol: 1.87 (Son 5: Minija 0:3 Suduva | Minija 3:1 Atmosfera | Minija 1:1 Suduva II | Neptüna Klaipeda 7:1 Minija | Minija 4:2 FK Banga II)

Tauras Taurage - Minija İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (5 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 5 karşılaşmada Tauras Taurage 3 galibiyet, Minija 1 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %60'i 2.5 Üst, %40'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.20 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
13.04.2024Litvanya 1.LigMinija - Tauras Taurage0:0 (0:0)2.48 / 3.01 / 2.04
26.07.2024Litvanya 1.LigTauras Taurage - Minija2:0 (0:0)1.7 / 3.17 / 3.11
29.03.2025Litvanya 1.LigTauras Taurage - Minija3:0 (0:0)1.33 / 3.82 / 4.95
02.08.2025Litvanya 1.LigMinija - Tauras Taurage1:2 (0:1)4.67 / 3.67 / 1.35
23.05.2026Litvanya 1.LigMinija - Tauras Taurage2:1 (0:0)1.44 / 3.32 / 4.11

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (5.72 / 4.91 / 1.17) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %16'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %15'i Beraberlik (X), %69'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %60'i 2.5 Üst ve %50'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.10 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %16 | Beraberlik (X): %15 | MS 2: %69
  • 2.5 Üst Bitenler: %60 | KG Var Bitenler: %50 | İlk Yarı 0.5 Üst: %72
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.10 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
03.08.2026Norveç 3.Lig Grup 6Brumunddal - Lyn Oslo II1:9 (1:3)5.69 / 5.25 / 1.17
04.06.2023Finlandiya Kakkonen Grup ATiPS - Reipas Lahti0:0 (0:0)5.71 / 4.61 / 1.19
02.05.2026Fransa Ligue 1Metz - Monaco1:2 (0:0)5.69 / 4.92 / 1.16
16.09.2024İzlanda UrvalsdeildFylkir - Vikingur R.0:6 (0:3)5.71 / 4.62 / 1.20
07.04.2023İsveç 2.Lig Vastra GötalandNassjö - Lindome GIF1:1 (1:1)5.69 / 4.45 / 1.19
26.11.2022İskoçya FA Cup 3.TurDrumchapel United - Edinburgh City1:0 (0:0)5.69 / 4.53 / 1.19

Sıkça Sorulan Sorular

Tauras Taurage - Minija maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

Litvanya 1.Lig kapsamındaki Tauras Taurage - Minija karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 15:00'da başlayacaktır.

Tauras Taurage - Minija açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 5.72 (açılış: 6.19, %14 adil olasılık), beraberlik oranı 4.91 (açılış: 5.13, %17), MS 2 oranı ise 1.17 (açılış: 1.14, %69) seviyesindedir.

Tauras Taurage - Minija maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (5.72 / 4.91 / 1.17) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %16'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %15'i Beraberlik (X), %69'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %60'i 2.5 Üst ve %50'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.10 gol).

Tauras Taurage - Minija maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı 1.36, 2.5 Alt oranı 2.01, KG Var oranı 1.6 ve KG Yok oranı 1.65 olarak açılmıştır. Tauras Taurage son 15 arşiv maçında maç başı 1.67 gol atmış, maçlarının %67'i 2.5 Üst ve %53'i KG Var bitmiştir. Minija ise son 15 arşiv maçında maç başı 0.80 gol ortalaması yakalamış, %47 2.5 Üst ve %40 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler