Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › UEFA Gençlik Ligi 2.Tur › Zalgiris U19 - St Patricks U19
Zalgiris U19 - St Patricks U19 Maç Tahmini ve İstatistiksel Oran Analizi
UEFA Gençlik Ligi 2.Tur fikstüründe 04.11.2026 saat 20:00'da oynanacak Zalgiris U19 - St Patricks U19 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.1) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %35, beraberlik %27, deplasman galibiyeti ise %38 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.
Zalgiris U19 - St Patricks U19 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı
- Lig / Başlama Saati: UEFA Gençlik Ligi 2.Tur — 04.11.2026 20:00
- Takım Analiz Merkezleri: Zalgiris U19 Tahminleri & İstatistikleri · St Patricks U19 Tahminleri & İstatistikleri
- Maç Sonucu Oranları (1-X-2): MS1: 2.31 (%35) | X: 3.04 (%27) | MS2: 2.13 (%38)
- Açılış Oranları: MS1: 2.31 | X: 3.04 | MS2: 2.13
- 2.5 Alt / Üst Oranları: 2.5 Alt: 1.87 | 2.5 Üst: 1.43
- Karşılıklı Gol (KG): KG Var: 1.34 | KG Yok: 2.03
- İstatistiksel Model Özeti: KG Var (%60 uyum)
Zalgiris U19 - St Patricks U19 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri
- Zalgiris U19 Son Maç Formu (6 arşiv maçı): 4G - 1B - 1M (%67 Galibiyet), 2.5 Üst: %83, KG Var: %67, İY 0.5 Üst: %83, Maç Başı Attığı Gol: 2.33, Yediği Gol: 1.83 (Son 5: St Patricks U19 1:1 Zalgiris U19 | Zalgiris U19 2:1 Trencin U19 | Trencin U19 4:0 Zalgiris U19 | Zalgiris U19 3:2 The New Saints U19 | The New Saints U19 0:4 Zalgiris U19)
- St Patricks U19 Son Maç Formu (1 arşiv maçı): 0G - 1B - 0M (%0 Galibiyet), 2.5 Üst: %0, KG Var: %100, İY 0.5 Üst: %0, Maç Başı Attığı Gol: 1.00, Yediği Gol: 1.00 (Son 5: St Patricks U19 1:1 Zalgiris U19)
Zalgiris U19 - St Patricks U19 İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)
İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Zalgiris U19 0 galibiyet, St Patricks U19 0 galibiyet almış, 1 maç berabere bitmiştir. Maçların %0'i 2.5 Üst, %100'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 2.00 gol).
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | UEFA Gençlik Ligi 2.Tur | St Patricks U19 - Zalgiris U19 | 1:1 (0:0) | 1.57 / 3.38 / 3.31 |
Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.31 / 3.04 / 2.13) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %37'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %26'i Beraberlik (X), %37'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %60'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.07 gol).
- Geçmiş MS 1 Oranı: %37 | Beraberlik (X): %26 | MS 2: %37
- 2.5 Üst Bitenler: %60 | KG Var Bitenler: %60 | İlk Yarı 0.5 Üst: %71
- Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.07 gol
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 30.10.2021 | Almanya Bölgesel Lig Bayern | Pipinsried - Nürnberg II | 0:1 (0:1) | 2.21 / 3.00 / 2.13 |
| 13.06.2026 | İzlanda 1.Lig | Leiknir Reykjavik - Vestri | 1:0 (0:0) | 2.21 / 3.13 / 2.13 |
| 08.03.2026 | İsveç Kupa Grup H | Elfsborg - IK Sirius | 1:2 (0:1) | 2.21 / 3.14 / 2.13 |
| 25.04.2026 | İngiltere Ulusal Lig N / S Güney | Slough Town - Dagenham & Redbridge | 3:2 (2:2) | 2.21 / 3.17 / 2.13 |
| 29.08.2023 | Almanya Bölgesel Lig Güney Batı | SGV Freiberg - Bahlinger SC | 3:2 (2:1) | 2.21 / 3.17 / 2.13 |
| 13.05.2023 | Almanya Bölgesel Lig Kuzey | Jeddeloh - Weiche Flensburg | 1:1 (1:1) | 2.21 / 3.18 / 2.13 |
Sıkça Sorulan Sorular
Zalgiris U19 - St Patricks U19 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?
UEFA Gençlik Ligi 2.Tur kapsamındaki Zalgiris U19 - St Patricks U19 karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 20:00'da başlayacaktır.
Zalgiris U19 - St Patricks U19 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?
Güncel bültende MS 1 oranı 2.31 (açılış: 2.31, %35 adil olasılık), beraberlik oranı 3.04 (açılış: 3.04, %27), MS 2 oranı ise 2.13 (açılış: 2.13, %38) seviyesindedir.
Zalgiris U19 - St Patricks U19 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?
190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (2.31 / 3.04 / 2.13) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %37'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %26'i Beraberlik (X), %37'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %60'i 2.5 Üst ve %60'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.07 gol).
Zalgiris U19 - St Patricks U19 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?
Bültende 2.5 Üst oranı 1.43, 2.5 Alt oranı 1.87, KG Var oranı 1.34 ve KG Yok oranı 2.03 olarak açılmıştır. Zalgiris U19 son 6 arşiv maçında maç başı 2.33 gol atmış, maçlarının %83'i 2.5 Üst ve %67'i KG Var bitmiştir. St Patricks U19 ise son 1 arşiv maçında maç başı 1.00 gol ortalaması yakalamış, %0 2.5 Üst ve %100 KG Var oranı üretmiştir.
Günün Diğer Maç Analizleri
- Xelaju MC - Marquense Maç Tahmini ve Oran Analizi (Guatemala Ulusal Lig Apertura)
- Monagas - Caracas FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (Venezuela Premier Lig Clausura Quadrangular Grup B)
- Chapecoense - Mirassol FC Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
- Aurora - Independiente Petrolero Maç Tahmini ve Oran Analizi (Bolivya Profesyonel Lig Kupası Çeyrek Final)
- Nkana - Kansanshi Dynamos Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup A)
- Zanaco - Man Utd Zambia Academy Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup A)
- Red Arrows - Nkwazi Maç Tahmini ve Oran Analizi (Zambiya Süper Lig Grup B)
- Internacional - Coritiba Maç Tahmini ve Oran Analizi (Brezilya Serie A)
← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler