Ana Sayfa › Bugünkü Maçlar › UEFA Gençlik Ligi 2.Tur › Zilina U19 - HJK U19

Zilina U19 0:0 HJK U19 Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları

UEFA Gençlik Ligi 2.Tur fikstüründe 04.11.2026 saat 18:30'da oynanacak Zilina U19 - HJK U19 karşılaşması için bülten oran marjı (%23.3) arındırıldığında; ev sahibi galibiyeti %43, beraberlik %25, deplasman galibiyeti ise %32 gerçek olasılığa karşılık gelmektedir.

Maç Sonucu, Tahmini Tuttu mu? & Kapanış Oranları Özeti (Zilina U19 0:0 HJK U19)

Zilina U19 - HJK U19 karşılaşması 0:0 skoruyla (İlk Yarı: 0:0) tamamlanmıştır.

  • Gerçekleşen Maç Sonucu (1-X-2): MS X (Beraberlik) — Kapanış Oranı: 3.23
  • 2.5 Alt / Üst Sonucu: 2.5 Alt Geldi (Toplam 0 gol, oran: -)
  • Karşılıklı Gol (KG) Sonucu: KG Yok Geldi (oran: -)
  • Maç Öncesi Model Tahmini: MS 1 (%43 model güveni)

Zilina U19 - HJK U19 Güncel Oranlar ve Olasılık Dağılımı

Zilina U19 - HJK U19 Takım Form Durumu ve Gol İstatistikleri

  • Zilina U19 Son Maç Formu (15 arşiv maçı): 6G - 6B - 3M (%40 Galibiyet), 2.5 Üst: %60, KG Var: %60, İY 0.5 Üst: %93, Maç Başı Attığı Gol: 1.73, Yediği Gol: 1.33 (Son 5: HJK U19 3:0 Zilina U19 | Zilina U19 3:1 Inter U19 | Zilina U19 1:1 Salzburg U19 | Pafos U19 0:1 Zilina U19 | Zilina U19 5:0 Pafos U19)
  • HJK U19 Son Maç Formu (7 arşiv maçı): 4G - 2B - 1M (%57 Galibiyet), 2.5 Üst: %71, KG Var: %43, İY 0.5 Üst: %86, Maç Başı Attığı Gol: 2.14, Yediği Gol: 1.57 (Son 5: HJK U19 3:0 Zilina U19 | HJK U19 1:0 Nantes U19 | HJK U19 4:0 Be1 NFA U19 | HJK U19 1:0 Genk U19 | Genk U19 2:2 HJK U19)

Zilina U19 - HJK U19 İkili Rekabet (H2H) Geçmişi (1 Maç)

İki takım arasında arşivimizde yer alan 1 karşılaşmada Zilina U19 0 galibiyet, HJK U19 1 galibiyet almış, 0 maç berabere bitmiştir. Maçların %100'i 2.5 Üst, %0'i KG Var tamamlanmıştır (ortalama 3.00 gol).

TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
28.10.2026UEFA Gençlik Ligi 2.TurHJK U19 - Zilina U193:0 (2:0)1.57 / 3.51 / 3.22

Geçmiş Benzer Oranlı İkiz Maç Analizi (250 Geçmiş Karşılaşma)

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.87 / 3.23 / 2.57) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %53'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %27'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %66'i 2.5 Üst ve %66'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.50 gol).

  • Geçmiş MS 1 Oranı: %53 | Beraberlik (X): %20 | MS 2: %27
  • 2.5 Üst Bitenler: %66 | KG Var Bitenler: %66 | İlk Yarı 0.5 Üst: %71
  • Tarihsel Gol Ortalaması: Maç başı 3.50 gol
TarihLigKarşılaşmaSkor (İY)1-X-2 Oranları
17.10.2026Hollanda Tweede DivisieHHC Hardenberg - GVVV2:1 (0:0)1.82 / 3.44 / 2.54
22.04.2026Almanya Bölgesel Lig KuzeyPhönix Lübeck - St. Pauli II3:0 (1:0)1.79 / 3.43 / 2.57
16.05.2026Almanya Bölgesel Lig BayernUnterhaching - Wacker Burghausen4:0 (1:0)1.78 / 3.49 / 2.57
16.08.2024İngiltere Premier Lig 2Arsenal U21 - Manchester United U214:2 (4:0)1.78 / 3.63 / 2.57
15.08.2026Avustralya NPL Başkent BölgesiO Connor Knights - Canberra White Eagles3:1 (0:0)1.78 / 3.66 / 2.57
23.06.2023ABD USL Lig 2 Lone Star GrubuBrazos Valley - AHFC Royals3:4 (2:2)1.78 / 3.49 / 2.56

Sıkça Sorulan Sorular

Zilina U19 - HJK U19 maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi ligde?

UEFA Gençlik Ligi 2.Tur kapsamındaki Zilina U19 - HJK U19 karşılaşması 04.11.2026 tarihinde saat 18:30'da başlayacaktır.

Zilina U19 - HJK U19 açılış-güncel oranları ve olasılık dağılımı nedir?

Güncel bültende MS 1 oranı 1.87 (açılış: 1.87, %43 adil olasılık), beraberlik oranı 3.23 (açılış: 3.23, %25), MS 2 oranı ise 2.57 (açılış: 2.57, %32) seviyesindedir.

Zilina U19 - HJK U19 maçıyla aynı orana sahip geçmiş maçlar nasıl bitti?

190.000+ maçlık arşivimizde benzer 1-X-2 oranlarıyla (1.87 / 3.23 / 2.57) oynanan 250 geçmiş ikiz karşılaşmanın %53'i Ev Sahibi Galibiyeti (MS 1), %20'i Beraberlik (X), %27'i Deplasman Galibiyeti (MS 2), %66'i 2.5 Üst ve %66'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (maç başı ortalama 3.50 gol).

Zilina U19 - HJK U19 maçında 2.5 Alt/Üst ve Karşılıklı Gol (KG Var) istatistikleri nasıl?

Bültende 2.5 Üst oranı -, 2.5 Alt oranı -, KG Var oranı - ve KG Yok oranı - olarak açılmıştır. Zilina U19 son 15 arşiv maçında maç başı 1.73 gol atmış, maçlarının %60'i 2.5 Üst ve %60'i KG Var bitmiştir. HJK U19 ise son 7 arşiv maçında maç başı 2.14 gol ortalaması yakalamış, %71 2.5 Üst ve %43 KG Var oranı üretmiştir.

Günün Diğer Maç Analizleri

← Günün Tüm Maç Analizlerine Dön · Yarınki Maç Tahminleri · 2.5 Üst Tahminleri · KG Var Tahminleri · Banko Tahminler