Ana Sayfa › Takım Gücü › Colegiales
⚽ Colegiales Maç Tahminleri, Oran Analizi ve Takım İstatistikleri
Colegiales (Arjantin Ulusal Primera Lig) yaklaşan maç tahminleri, galibiyet yüzdesi (%36), 2.5 Üst (%28), KG Var (%29), maç başı 0.88 gol ortalaması ve 72 geçmiş maçın kapanış oranı analizi.
Colegiales Tarihsel Performans ve Gol İstatistikleri (72 Maç)
- Ana Lig: Arjantin Ulusal Primera Lig
- Galibiyet / Beraberlik / Mağlubiyet: Galibiyet: %36 (İç Saha: %59, Deplasman: %16) | Beraberlik: %26 | Mağlubiyet: %38
- Gol Ortalamaları: Atılan Gol: 0.88/maç | Yenilen Gol: 0.89/maç | Toplam Gol Ortalaması: 1.76 gol
- İddaa Pazar Yüzdeleri: 2.5 Üst: %28 | 1.5 Üst: %53 | KG Var: %29 | Gol Yememe (Clean Sheet): %46 | İY 0.5 Üst: %57
Yaklaşan Colegiales Maçları ve Model Tahminleri
- San Martin Tucuman vs Colegiales (02.11.2026 00:30 · Arjantin Ulusal Primera Lig) · 1: 2.93 | X: 2.32 | 2: 2.18 — MS 2 (37%)
Colegiales Son Maç Sonuçları ve Kapanış Oranları
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Arjantin Ulusal Primera Lig | San Martin Tucuman - Colegiales | 0:0 (0:0) | 2.93 / 2.32 / 2.18 |
| 03.05.2022 | Arjantin Kupa 1.Tur | Atletico Aldosivi - Colegiales | 1:1 (1:1) | 1.27 / 4.85 / 4.75 |
| 27.04.2023 | Arjantin Kupa 1.Tur | Colon - Colegiales | 2:0 (1:0) | 1.18 / 4 / 7.44 |
| 25.10.2026 | Arjantin Ulusal Primera Lig | Colegiales - Atletico Rafaela | 1:1 (0:1) | 1.53 / 2.76 / 4.67 |
| 17.10.2026 | Arjantin Ulusal Primera Lig | Agropecuario Argentino - Colegiales | 0:3 (0:1) | 1.9 / 2.61 / 3.1 |
| 10.10.2026 | Arjantin Ulusal Primera Lig | Colegiales - Tristan Suarez | 0:0 (0:0) | 2.21 / 2.36 / 2.89 |
| 04.10.2026 | Arjantin Ulusal Primera Lig | Club Atletico Guemes - Colegiales | 0:1 (0:0) | 3.89 / 2.87 / 1.62 |
| 27.09.2026 | Arjantin Ulusal Primera Lig | Colegiales - Chacarita Juniors | 2:1 (2:1) | 1.87 / 2.52 / 3.42 |
| 20.09.2026 | Arjantin Ulusal Primera Lig | San Martin San Juan - Colegiales | 2:0 (1:0) | 1.81 / 2.63 / 3.6 |
| 29.08.2026 | Arjantin Ulusal Primera Lig | Colegiales - Deportivo Maipu | 1:0 (0:0) | 1.83 / 2.63 / 3.51 |
| 03.09.2026 | Arjantin Ulusal Primera Lig | Colegiales - Midland | 3:0 (2:0) | 2.49 / 2.37 / 2.56 |
| 06.09.2026 | Arjantin Ulusal Primera Lig | Temperley - Colegiales | 3:1 (1:1) | 1.96 / 2.49 / 3.35 |
| 08.02.2025 | Arjantin Ulusal Primera Lig Grup A | Colegiales - Alvarado | 0:0 (0:0) | 2.04 / 2.51 / 3 |
| 16.02.2025 | Arjantin Ulusal Primera Lig Grup A | All Boys - Colegiales | 0:0 (0:0) | 1.82 / 2.35 / 4.01 |
| 23.02.2025 | Arjantin Ulusal Primera Lig Grup A | Colegiales - Arsenal Sarandi | 1:1 (1:1) | 1.96 / 2.55 / 3.12 |
Colegiales Sıkça Sorulan Sorular
Colegiales maçlarında 2.5 Üst ve KG Var yüzdesi kaçtır?
Colegiales takımının veritabanımızdaki 72 karşılaşmasının %28'i 2.5 Üst, %53'i 1.5 Üst ve %29'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (Maç başı 0.88 gol atıp 0.89 gol yemektedir).
Colegiales galibiyet oranı ve gol yememe (clean sheet) yüzdesi nedir?
Colegiales genel maçlarının %36'ini kazanmakta (iç sahada %59, deplasmanda %16), %26'inde berabere kalmakta ve maçlarının %46'inde kalesini gole kapatmaktadır.