Ana Sayfa › Takım Gücü › Deportes Limache
⚽ Deportes Limache Maç Tahminleri, Oran Analizi ve Takım İstatistikleri
Deportes Limache (Şili Premier Lig) yaklaşan maç tahminleri, galibiyet yüzdesi (%34), 2.5 Üst (%62), KG Var (%66), maç başı 1.58 gol ortalaması ve 79 geçmiş maçın kapanış oranı analizi.
Deportes Limache Tarihsel Performans ve Gol İstatistikleri (79 Maç)
- Ana Lig: Şili Premier Lig
- Galibiyet / Beraberlik / Mağlubiyet: Galibiyet: %34 (İç Saha: %44, Deplasman: %25) | Beraberlik: %23 | Mağlubiyet: %43
- Gol Ortalamaları: Atılan Gol: 1.58/maç | Yenilen Gol: 1.49/maç | Toplam Gol Ortalaması: 3.08 gol
- İddaa Pazar Yüzdeleri: 2.5 Üst: %62 | 1.5 Üst: %84 | KG Var: %66 | Gol Yememe (Clean Sheet): %20 | İY 0.5 Üst: %75
Yaklaşan Deportes Limache Maçları ve Model Tahminleri
- Deportes Limache vs Audax Italiano (03.11.2026 00:00 · Şili Premier Lig) · 1: 1.91 | X: 3.04 | 2: 2.63 — KG Var (60%)
- Deportes Limache vs Audax Italiano (03.11.2026 00:00 · Şili Premier Lig) · 1: 1.91 | X: 3.04 | 2: 2.63 — KG Var (60%)
Deportes Limache Son Maç Sonuçları ve Kapanış Oranları
| Tarih | Lig | Karşılaşma | Skor (İY) | 1-X-2 Oranları |
|---|---|---|---|---|
| 19.06.2022 | Şili Kupa 3.Tur | Deportes Limache - Antofagasta | 1:2 (1:0) | 5.25 / 3.9 / 1.29 |
| 26.06.2022 | Şili Kupa 3.Tur | Antofagasta - Deportes Limache | 2:1 (1:0) | 1.19 / 4.35 / 6.5 |
| 09.04.2023 | Şili Kupa Bölgesel Son 16 Turu | Deportes Limache - Palestino | 1:3 (1:0) | 10.15 / 5.61 / 1.05 |
| 26.10.2026 | Şili Premier Lig | Universidad Concepcion - Deportes Limache | 0:1 (0:1) | 2.21 / 3.1 / 2.19 |
| 12.10.2026 | Şili Premier Lig | Deportes Limache - Palestino | 2:2 (1:0) | 2.1 / 3.09 / 2.37 |
| 15.09.2026 | Şili Premier Lig | Union La Calera - Deportes Limache | 1:0 (1:0) | 2.22 / 3.07 / 2.29 |
| 30.08.2026 | Şili Premier Lig | Deportes Limache - CD Everton | 0:3 (0:2) | 2.36 / 3.17 / 2.12 |
| 03.09.2026 | Şili Premier Lig | Deportes Limache - Nublense | 2:0 (0:0) | 2.49 / 3.05 / 2.07 |
| 08.09.2026 | Şili Premier Lig | Deportes Limache - Cobresal | 3:0 (1:0) | 1.29 / 4.28 / 4.94 |
| 31.01.2025 | Şili Kupa Grup B | Colo Colo - Deportes Limache | 2:2 (0:1) | 1.09 / 5.21 / 9.1 |
| 05.02.2025 | Şili Kupa Grup B | Deportes Limache - Union San Felipe | 1:1 (0:1) | 1.72 / 3.04 / 3.23 |
| 10.02.2025 | Şili Kupa Grup B | Deportes Limache - Santiago Wanderers | 1:2 (1:1) | 1.87 / 2.92 / 2.89 |
| 17.02.2025 | Şili Premier Lig | Deportes Limache - CD Everton | 1:1 (0:1) | 2.83 / 3.05 / 1.85 |
| 23.02.2025 | Şili Premier Lig | Nublense - Deportes Limache | 1:1 (0:0) | 1.68 / 3.1 / 3.29 |
| 01.03.2025 | Şili Premier Lig | Deportes Limache - Coquimbo Unido | 1:2 (1:1) | 2.69 / 2.82 / 2.02 |
Deportes Limache Sıkça Sorulan Sorular
Deportes Limache maçlarında 2.5 Üst ve KG Var yüzdesi kaçtır?
Deportes Limache takımının veritabanımızdaki 79 karşılaşmasının %62'i 2.5 Üst, %84'i 1.5 Üst ve %66'i Karşılıklı Gol (KG Var) ile tamamlanmıştır (Maç başı 1.58 gol atıp 1.49 gol yemektedir).
Deportes Limache galibiyet oranı ve gol yememe (clean sheet) yüzdesi nedir?
Deportes Limache genel maçlarının %34'ini kazanmakta (iç sahada %44, deplasmanda %25), %23'inde berabere kalmakta ve maçlarının %20'inde kalesini gole kapatmaktadır.